2011 рік

Прізвище,Ім'я Навчальній заклад
V-M курс
1 Андрусенко Олександр Васильович НАУКМА
2 Бабич Дмитро Олегович Київський національний університет технологій та дизайну
3 Бойко Вікторія Віталіївна Київський медичний університет ім. Богомольця
4 Волошин Анатолій Ігорович Київський національний торгово-економічний університет
5 Врублевський Антон Аркадійович Національний технічний університет «КПІ»
6 Германова Дар'я Юріївна Київський національний університет культури та мистецтв
7 Годун Дмитро Олегович Національний технічний університет «КПІ»
8 Ємцев Олег Степанович Черкаський державний технологічний університет
9 Зенкіна Аліса Глібівна Сумський педагогічний університет ім. Макаренка
10 Каптенко Анастасія Сергіївна Одеський університет ім. Мечнікова
11 Карась Наталія Максимівна Дніпропетровська металургійна академія
12 Костюкевич Вікторія Павлівна Київський національний університет культури та мистецтв
13 Кошовий Андрій Сергійович Національний технічний університет «КПІ»
14 Ляховець Ольга Володимирівна Дніпропетровська державна фінансова академія
15 Нечипоренко Марія Костянтинівна Київський національний лінгвістичний університет
16 Сахацький Владлен Віталійович Київський національний авіаційний університет
17 Сікач Андрій Валентинович Національний технічний університет «КПІ»
18 Стеценко Павло Миколайович Київський національний лінгвістичний університет
19 Танцюра Олександр Сергійович Черкаський державний технологічний університет
20 Тищенко Маргарита Станіславівна Черкаський медичний коледж
21 Ткаченко Іван Ігорович Українська державна академія залізничного транспорту м. Харків
22 Удовенко Віталій Олександрович Київський національний торгово-економічний університет
23 Шевченко Діана Олександрівна Черкаський державний технологічний університет
24 Шепіль Анастасія Володимирівна Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана
V-Б курс
1 Бондаренко Олена Олександрівна Полтавський національний медичний університет
2 Думанецький Віталій Анатолійович Вінницький медичний університет ім. Пірогова
3 Зубко Ольга Олегівна Дніпропетровська медична академія
4 Іванченко Аліна Вікторівна КПІ
5 Іщенко Роман Михайлович Одеський державний медичний університет
6 Костенко Станіслав Олександрович Київський педагогічний університет ім. Драгоманова
7 Красільнікова Валерія Владиславівна КНУ ім. Шевченко
8 Левитський Іван Володимирович Київський національний аграрний університет
9 Литвин Денис Миколайович Черкаський медичний коледж
10 Онойко Катерина Олександрівна Дніпропетровська медична академія
11 Охріменко Сергій Олександрович ЧДТУ
12 Пітенко Олександр Сергійович Черкаський державний університет
13 Сенько Тетяна Владиславівна Магазин «Школярик»
14 Скорик Вадим Іванович Дніпропетровський аграрний університет
15 Танцюра Юлія Валентинівна Київський національний аграрний університет
16 Тищенко Віталій Васильович Харківський університет внутрішніх справ
17 Ткаченко Лілія Володимирівна
18 Туз Жанна Сергіївна Київський медичний університет
19 Федорець Інна Миколаївна Харківський університет внутрішніх справ
20 Хроменко Мирослава Юріївна

Київський медичний університет ім. Богомольця

21 Шинкаренко Сергій Вікторович Харківський торгівельно - економічний університет
22 Шкварун Андрій Вікторович Черкаський державний університет