Головна Про ліцей Олімпіади, конкурси, турніри Українознавча гра "Соняшник"

Українознавча гра "Соняшник"

«Соняшник» – щорічна гра з української мови, літератури та українознавства

Цілями та завданнями Гри є:

-     формування у школярів сталої зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством;

-     підвищення кваліфікації вчителів української мови, літератури та українознавства;

-     активізація позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін;

-     надання учням можливості змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого району.

Офіційний сайт Гри в Інтернеті: http://gra-sonyashnyk.com.ua

 

2017 рік

Результати конкурсу "Соняшник-2017"
Прізвище, ім'яКласБалиНагорода
1 Зайчук Іванна 8 29 Сертифікат учасника
2 Мартовицький Максим 8 35 Сертифікат учасника
3 Кодола Денис 8 28 Сертифікат учасника
4 Громко Катерина 8 44 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
5 Горобець Сергій 8 41 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
6 Кравченко Анастасії 8 41 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
7 Нікітченко Каріна 8 35 Сертифікат учасника
8 Лісовий Андрій 8 41 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
9 Береславська Ірина 8 42 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
10 Іваній Лілія 8 25 Сертифікат учасника
11 Малюк Ксенії 8 41 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
12 Мішенко Софія 8 34 Сертифікат учасника
13 Пустовіт Анастасія 8 44 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
14 Стоянов Микола 8 28 Сертифікат учасника
15 Зарічанська Олена 8 42 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
16 Косенко Альона 9 42 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
17 Іллющенко Мар`яна 9 43 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
18 Литовченко Євген 9 43 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
19 Кондратенко Віктор 9 43 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
20 Настенко Єлєна 10 33 Сертифікат учасника
21 Іщенко Марина 10 29 Сертифікат учасника
22 Романенко Анастасія 10 30 Сертифікат учасника
23 Завгородній Іван 10 30 Сертифікат учасника
24 Оношенко Катеринa 10 32 Сертифікат учасника
25 Нюкіна Валерія 11 46 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
26 Лозова Анна 11 47 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
27 Осадча Владислава 11 37 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
28 Плаксюк Дмитро 11 37 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
29 Деміхов Олег 11 39 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
30 Петроченко Дар`я 11 54 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
31 Закернична Катерина 11 48 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
32 Яковлєв Єгор 11 39 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
33 Чубін Дмитро 11 43 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
34 Лінива Ірина 11 48 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

2016 рік

Результати конкурсу "Соняшник-2016"
Прізвище, ім'я Клас Бали Нагорода
1 Косенко Альона 8 39 Сертифікат учасника
2 Таран Оксана 8 34 Сертифікат учасника
3 Скумін Сергій 9 25 Сертифікат учасника
4 Зубкова Анастасія 9 44 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
5 Кисіль Ірина 9 47 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
6 Чурілова Анна 9 50 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
7 Мандрова Валентина 9 46 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
8 Іщенко Марина 9 45 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
9 Новіков Станіслав 9 13 Сертифікат учасника
10 Черненко Олександра 9 48 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
11 Журавель Іван 10 51 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
12 Плодистий Богдан 10 37 Сертифікат учасника
13 Побережна Катерина 10 50 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
14 Гречана Дар`я 10 42 Сертифікат учасника
15 Хорощак Юлія 10 53 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
16 Гарабажиу Сергій 10 49 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
17 Федорченко Анжеліка 10 50 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
18 Драгоєв Денис 10 43 Сертифікат учасника
19 Лозова Анна 10 50 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
20 Журавський Артем 10 42 Сертифікат учасника
21 Яковлєв Єгор 10 50 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
22 Мокроузова Анастасія 11 52 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
23 Черв`як Наталія 11 49 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

2015 рік

Результати конкурсу "Соняшник-2015"
Прізвище, ім'я Клас Бали Нагорода
1 Драгоєв Денис 9 49 Диплом І ступеня Регіонального рівня
2 Лінива Iрина 9 46 Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня
3 Закернична Катерина 9 45 Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня
4 Бугайов Максим 9 43 Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня
5 Журавель Іван 9 43 Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня
6 Гарабажиу Сергій 9 40 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
7 Зайва Ельвіра 9 40 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
8 Бойко Юлія 9 35 Сертифікат учасника
9 Гречана Дар'я 9 35 Сертифікат учасника
10 Бондаренко Дарія 9 31 Сертифікат учасника
11 Нечипоренко Катерина 10 54 Диплом І ступеня Регіонального рівня
12 Тихенко Валерія 10 45 Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня
13 Хоменко Тетяна 10 43 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
14 Манько Аліна 10 41 Сертифікат учасника
15 Слободяник Єлизавета 11 54 Диплом І ступеня Регіонального рівня
16 Трофименко Альона 11 54 Диплом І ступеня Регіонального рівня
17 Яковенко Вероніка 11 54 Диплом І ступеня Регіонального рівня
18 Журба Валентина 11 54 Диплом І ступеня Регіонального рівня
19 Сторожук Інна 11 51 Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня
20 Кульбіцька Марія 11 51 Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

2014 рік

Результати конкурсу "Соняшник-2014"
Учасник Клас Кількість балів Нагорода
1 Лінива Ірина 8 39 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
2 Санжаровська Дарина 8 39 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
3 Шепелева Юлія 8 39 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
4 Бугайов Максим 8 36 Сертифікат учасника
5 Гречанад Ар'я 8 35 Сертифікат учасника
6 Лозова Анна 8 35 Сертифікат учасника
7 Бриндак Євген 8 33 Сертифікат учасника
8 Чубін Дмитро 8 31 Сертифікат учасника
9 Журавель Іван 8 29 Сертифікат учасника
10 Закернична Катерина 9 61 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
11 Нечипоренко Катерина 9 59 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
12 Черв'як Наталія 9 59 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
13 Нюкіна Валерія 9 56 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
14 Хоменко Тетяни 9 56 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
15 Христич Яна 9 56 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
16 Вдовиця Оксана 9 55 Диплом І ступеня Регіонального рівня
17 Гуртова Катерина 9 55 Диплом І ступеня Регіонального рівня
18 Голубєва Вероніка 9 52 Диплом І ступеня Регіонального рівня
19 Мокроузова Анастасія 9 51 Диплом І ступеня Регіонального рівня
20 Ніздрачова Аліна 9 44 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
21 Боровик Юлія 9 43 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
22 Герасимчук Данило 9 43 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
23 Лісовська Анастасія 9 43 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
24 Федоренко Катерина 9 43 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
25 Бадьон Крістіна 9 42 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
26 Ткаченко Денис 9 42 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
27 Чепкий Назар 9 42 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
28 Вовчок Марія 9 41 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
29 Осадча Владислава 9 41 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
30 Панченко Роман 9 41 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
31 Кірєєв Дмитро 9 40 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
32 Лисенко Валерія 9 40 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
33 Подварко Анастасія 9 39 Сертифікат учасника
34 Поправко Олексій 9 39 Сертифікат учасника
35 Теплуха Сергій 9 38 Сертифікат учасника
36 Шадрін Антон 9 38 Сертифікат учасника
37 Богач Катерина 9 37 Сертифікат учасника
38 Поліщук Карина 9 37 Сертифікат учасника
39 Самборськи Іван 9 37 Сертифікат учасника
40 Ткаченко Вікторія 9 36 Сертифікат учасника
41 Король Роман 9 35 Сертифікат учасника
42 Чорненька Дар'я 9 35 Сертифікат учасника
43 Дзюбан Дмитро 9 34 Сертифікат учасника
44 Темноход Максим 9 34 Сертифікат учасника
45 Бережанський Даниїл 9 33 Сертифікат учасника
46 Мельник Анастасія 9 32 Сертифікат учасника
47 Побережна Катерина 9 32 Сертифікат учасника
48 Яколєв Єгор 9 24 Сертифікат учасника
49 Булика Тетяна 10 67 Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня
50 Рижова Мар'яна 10 67 Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня
51 Журби Валентини 10 64 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
52 Кульбіцька Марія 10 63 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
53 Сторожук Інни 10 63 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
54 Безпала Таміла 10 50 Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня
55 Ратушня Альона 10 47 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
56 Трофименко Альона 10 43 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
57 Діденко Аліна 10 42 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
58 Борікова Богдана 10 35 Сертифікат учасника
59 Зеленська Тетяна 11 55 Диплом І ступеня Регіонального рівня
60 Богомолова Алла 11 50 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
61 Доброштан Ірина 11 50 Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

2013 рік

Результати конкурсу "Соняшник-2013"
Учасник Клас Кількість балів Нагорода
Боровик Юлія 8 45 Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського рівня
Лисенко Валерія 8 43 Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського рівня
Михасько Яна 8 43 Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського рівня
Черв'як Наталія 8 25 Сертифікат учасника
Нечипоренко Катерина 8 22 Сертифікат учасника
Кодола Марина 9 51 Диплом ІІ ступеня всеукраїнського рівня
Борікова Богдана 9 49 Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського рівня
Івченко Максим 9 49 Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського рівня
Безпала Таміла 9 46 Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського рівня
Кульбіцька Марія 9 45 Диплом І ступеня регіонального рівня
Яковенко Вероніка 9 44 Диплом І ступеня регіонального рівня
Сторожук Інна 9 41 Диплом І ступеня регіонального рівня
Булика Тетяна 9 40 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
Мурашкіна Наталія 9 37 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
Лебедєва Євгенія 9 34 Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
Ратушня Альона 9 31 Сертифікат учасника
Діденко Аліна 9 29 Сертифікат учасника
Трофименко Альона 9 24 Сертифікат учасника
Зеленська Тетяна 10 48 Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського рівня
Махно Анна 11 53 Диплом ІІ ступеня всеукраїнського рівня
Ніколенко Валерія 11 48 Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського рівня
Нікіфоров Богданн 11 40 Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

2012 рік

Результати конкурсу "Соняшник-2012"
КласПрізвище та ім'я учняЗагальні балиНагорода
8 Діденко Аліна 36 Учасник
8 Булика Тетяна 29 Учасник
8 Затхей Марія 29 Учасник
8 Яковенко Вероніка 27 Учасник
8 Безпала Тамілаа 36 Учасник
9 Зеленська Тетяна 25 Учасник
9 Олефіренко Марина 40 Диплом ІІІ ступеня Регіональний рівень
9 Бірюкова Ірина 33 Учасник
9 Городня Валерія 31 Учасни
9 Шемонаєва Тетяна 31 Учасник
9 Богомолова Алла 26 Учасник
9 Богомолова Алла 26 Учасник
9 Сідорова Марина 22 Учасник
9 Хоменко Софія 30 Учасник
10 Парахневич Оксана 66 Диплом І ступеня Всеукраїнський рівень
10 Бакуменко Марина 64 Диплом І ступеня Всеукраїнський рівень
10 Іщенко Катери 56 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський рівень
10 Христолюбова Віта 48 Диплом І ступеня Регіональний рівень
10 Махно Анна 39 Учасник
10 Ніколенко Валерія 39 Учасник
11 Чуйко Марія 68 Диплом І ступеня Всеукраїнський рівень
11 Чуйко Дарина 68 Диплом І ступеня Всеукраїнський рівень

2011 рік

Результати конкурсу "Соняшник-2011"
Прізвище та ім'я курс результат
Демиденко Олександра 9 Диплом ІІІ ступеня Регіональний рівень
Махно Анна 9 Диплом І ступеня Регіональний рівень
Ніколенко Валерія 9 Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський рівень
Гончар Олена 9 учасник
Гнідіна Оксана 10 учасник
Опара Олена 10 учасник
Пруднікова Віолета 8 учасник
Лісова Мирослава 10 учасник
Йосипенко Ольга 10 учасник
Коваленко Наталія 10 учасник
Городня Валерія 8 учасник
Голованьова Вікторія 10 учасник
Лужна Дар'я 8 учасник
Хоменко Софія 8 учасник
Ван'єр Анна 8 учасник
Бірюкова Ірина 8 учасник
Голуб Анастасія 8 учасник
Голованьов Євген 8 учасник
Сідорова Марина 8 учасник
Балан Катерина 8 учасник
Стеблина Олег 8 учасник
Міщенко Катерина 8 учасник
Шемонаєва Тетяна 8 учасник
Остапенко Тетяна 8 учасник
Рибачок Денис 8 учасник