Головна Євроклуб Наша діяльність Акція «Твори Добро» 2010 завершилась

Акція «Твори Добро» 2010 завершилась

7 червня у ліцеї до пізнього вечора не замовкали дитячі голоси. Це євроклубівці та їхній координатор Тетяна Євгеніївна Ярмиш приступили реалізації четвертого етапу акції, розпочатої ще у вересні 2010 року, а саме: засадження клумб, що були розбиті та підготовлені до висадки рослин ще з осені.

Тоді на кошти, зібрані 11 жовтня під час проведення у закладі євробазару, було закуплено насіння квітів та завезена земля для клумб. З ранньої весни розсаду вирощували сім`ї Алли Стрембіцької, Марини Бакуменко та Марини Латенко.

Ввечері 7 червня висадили у грунт більше 300 маленьких паростків, які, сподіваємось, незабаром забуяють кольорами прапору Євросоюзу та жовто-червоними барвами осені. До висадки розсади активно долучились цієї учні ІІ-Б курсу: Анна Махно, Марина Бакуменко, Марія Бойко, Роман Харина на чолі з класним керівником та активним учасником міжнародної програми «Навчаємось разом» Тетяною Береговенко.

Працювали цього вечора євроклубівці під керівництвом фахівця своєї справи, учителя біології Петра Карповича Цвященка. А юнкор Ірина Болюренко зробила цікавий відеорепортаж про це знаменне для ліцею дійство.