Головна Сторінка директора Дорога, ліцейна родино!

Дорога, ліцейна родино!

Ось і добіг кінця ще один навчальний рік. Рік, який був насичений яскравими подіями, значними здобутками, неперевершеними враженнями.

Сьогодні на шпальтах нашого улюбленого «Ліцеїста» ( до речі, ця наша друкована газета вкотре стала лауреатом Національного конкурсу шкільних газет) хочу подякувати дорогих ліцеїстів та їхніх вчителів.

А дякувати,справді, є за що!

29 призових місць на предметних олімпіадах міського рівня, 7 – обласного рівня. Є також переможці всеукраїнської олімпіади з фізики(Реньгач А.) та інтернет- олімпіади з біології (Опара О.), 2 переможці конкурсу імені П.Яцика. А 9 ліцеїстів стали призерами обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Результатом наукової роботи ліцеїстів є більше 200 сертифікатів переможців всеукраїнських конкурсів «Кенгуру», «Колосок», «Левеня», «Соняшник», «Лелека», «Бобер», «Intel-Техно» тощо. Мої найщиріші слова вдячності нашим євроклубівцям (керівник Ярмиш Т.Є.). На їх рахунку робота у проектах, участь у різноманітних доброчинних акціях, тренінгах, подорожі, зустрічі з друзями з євроклубів інших міст України. Особлива подяка юним акторам нашого закладу – гуртківцям «Театральної студії» (керівник О.О. Діденко). Вистава «Назар Стодоля» у їньому виконанні – яскрава сторінка життя ліцею. Неможливо переоцінити внесок у ліцейне життя президентської ради. Вибори президента ліцею, день здоров'я, святкування 100-річчя будівлі ліцею, робота у міжнародному проекті «Навчаймося разом», КВК, день науки, згуртування учнівських колективів – це найважливіші справи саме президентської ради. З великою гордістю я сьогодні називаю наших туристів, які поклали до скарбниці перемог ліцею перше місце у змаганнях військово-патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл»-«Джура».

Науково-методична робота нашого закладу в цьому навчальному році оцінена Дипломами міжнародних виставок «Сучасні навчальні заклади 2011» та «Інноватика в освіті України». 31 травня цього року наш заклад звітує перед високоповажною комісією МОНУ, АПН України про роботу у другому етапі всеукраїнського експерименту "Створення сприятливого освітнього середовища як фактору формування компетентного випускника сучасної школи".

Є чим пишатися!

Ще одна подія варта того, щоб про неї згадати – це відкриття музею приміщення нашого ліцею. Робота в цьому проекті об'єднала і учнів, і вчителів, і батьків, і громадськість нашого міста.

Ось таким він був 2010-2011 навчальний рік для ліцейної родини.

Дорогі мої ліцеїсти, шановні вчителі, працівники ліцею, батьки наших учнів!

Напередодні Свята Останнього Дзвоника хочу побажати всім вам здоров'я, щастя, добра, миру і благополуччя; літнього ласкавого дощу, теплих сонячних ранків, аромату квітів, місячної доріжки на воді, - всього, що прикрашає життя, зігріває і наповнює серце теплом!

З любов'ю і вдячністю

Софія Анатоліївна