Головна Міжнародні проекти Connecting classrooms "Навчаємося разом" і відпочиваємо

"Навчаємося разом" і відпочиваємо

Підходить до завершення перший рік роботи у програмі "Навчаймося разом". Тому зустріч ліцеїстів з друзями із вінницької гімназії №30, які завітали до нас на святкування Дня Європи, стала завершальним акордом цьогорічної роботи  щодо вивчення та популяризації  історії рідного краю.

Після насиченого заходами відзначення Дня Європи 6 травня, під час яких ліцеїсти та гімназисти вчились працювати в команді, розширяли свої знання про Євросоюз, створювали європанно, було здійснено пізнавальну екскурсію за маршрутом "Золота підкова Черкащини".

Ранок 7 травня видався похмурим і дощовим, та це не зіпсувало настрій молодим людям. І  як винагорода за оптимізм, через півгодини подорожі на небозводі  виглянуло сонечко, а надокучливий весняний дощ припинився.

Чигиринщина зустріла екскурсантів буянням квітучих дерев, ніжною зеленню  та  прохолодною свіжістю Холодноярського лісу. Гості були просто вражені кількістю історичних пам'яток, на які багата Черкащина, та красою весняної природи. Стомлені і сповнені вражень поверталися додому, а пісні у виконанні Валерії Городньої та Олександри Ємельянової  зачаровували чистими та ніжними голосами, заколихуючи після цікавої та незабутньої подорожі, даруючи відчуття того, що так приємно і навчатися разом, працюючи у проекті, і разом же й відпочивати.