Як стати успішним?

У рамках міжнародної програми «Навчаймося разом» 18-19 лютого у м. Вінниця відбувся перший тренінг із серії тренінгів з лідерства та проектної  діяльності для учасників проекту в Україні.  Протягом двох днів команди підлітків ліцею та Вінницької гімназії №30 ім. Т.Г.Шевченка, яка  також є  учасницею програми, в інтерактивній формі навчалися розробляти проекти, відкривали для себе секрети успіху. Адже носіями  нових прогресивних ідей  у теперішній час є саме молодь.

За короткий час учні навчилися створювати корисні проекти. Також вирішували  актуальні питання. Що можна зробити для своєї школи, для  місцевої громади? Як вести за собою, зростати, розвиватися? Як стати життєво мудрим, бути готовим для свого часу, коли він прийде?

Розв’язувати складні проблеми сучасності та вести за собою інших навчав досвідчений  майстерний тренер Артур Качерян. Юні учасники тренінгу Міщенко Аня, Міщенко Катя, Чернай Ігор, Стеблина Олег, Остапенко Таня, Балан Катя, Махно Аня, Богородицький Ваня, Єфремов Антон і Стогній Карина в цікавій ігровій формі  не лише здобули знання, а й навчилися їх  використовувати  в конкретній ситуації.

До молодіжного тренінгу приєдналися і вчителі зі Сміли та Вінниці. Зокрема  Ярмиш Т. Є. та Береговенко Т. В.   взяли участь в інтерактивних іграх, а також  виступили в якості фотокореспондента й журналіста.

«Готуємо молодь для життя і світу в нашому глобальному суспільстві», - таке важливе  завдання ставить перед собою  міжнародна організація Британська Рада.  Організовані нею тренінги спрямовані на обмін знаннями й ідеями між людьми   у світовому масштабі.  Вони також сприяють розумінню культури людей різних націй та  континентів. Нині у цьому  глобальному  проекті беруть участь більше 110 країн світу, серед яких 20 європейських держав. В Україні до участі залучені  десять навчальних закладів, серед яких і Смілянський природничо – математичний ліцей.

Протягом двох днів учасники тренінгу пересвідчилися у тому, що вони  справді дотепні, талановиті, успішні молоді люди. Не обійшлося і без подарунків – футболок з логотипом Британської Ради та робочих папок з тренінгу.

Додому ліцеїсти повернулися з гарним настроєм та новими ідеями, які відразу ж почали реалізувати у житті свого навчального закладу. Та найважливіше, що юні лідери зі Сміли знайшли нових завзятих друзів – вінничан, які навесні під час проведення  тижня Європи    приїдуть у гості   до ліцеїстів.