Головна Міжнародні проекти Connecting classrooms Дорогі ліцеїсти, учителі ліцею!

Дорогі ліцеїсти, учителі ліцею!

Вітаю всіх нас ще з однією перемогою!

На моє ім’я прийшов лист з Британських Рад про те, що за результатами конкурсу та за погодженням з Міністерством освіти і науки наш ліцей запрошується до участі у першому етапі європейської програми «Навчаймося разом», яка стартувала у квітні 2010 року. Такі ж запрошення отримали ще 9 шкіл України.

Програма «Навчаймося разом» сприяє встановленню тривалих партнерських зв’язків між школами Великої Британії та школами понад 60 країн світу. Через партнерство між школами, програма будує стосунки між молоддю різних країн на принципах взаєморозуміння та довіри задля створення більш безпечного світу у майбутньому. Метою програми є розбудова шкіл, у яких вивчаються та визнаються різні культури. Програма створювалась у співпраці з керівниками освіти, управліннями освіти та освітянами з усього світу. Програма «Навчаймося разом» уже доступна у 20 країнах Європи.

Переваги програми

Молодь навчається разом з однолітками з різних культур і спільнот. Спираючись на принципи залучення, програма допомагає розвивати міжкультурне взаєморозуміння та уміння жити та працювати у глобальному просторі. Вчителі та керівники шкіл отримають підтримку у розвитку міжнародних партнерських зв’язків та інтеграції глобального виміру в навчальні програми, а також у більш широкі стратегічні плани. Таким чином вони зможуть збагатити зміст освіти молоді, удосконалити свою професійну майстерність та зробити вагомий внесок у досягнення загальношкільних цілей. Програму «Навчаймося разом» підтримують управління освіти кожної країни, і вони ж координують роботу шкіл у групах. Це дозволяє зосередити увагу на національних пріоритетах, допомагає досягти ключових освітніх цілей та робить партнерські зв’язки довготривалими.

Бажаю всім нам, учасникам програми, натхненної та творчої співпраці!

Софія Анатоліївна.