Головна Сторінка директора Новий навчальний рік - яким він буде для нас?

Новий навчальний рік - яким він буде для нас?

Прийшла осінь. Набрав обертів новий навчальний рік. Порадували педагогічний колектив наші випускники, довівши, що ліцей дає глибокі, конкурентноспроможні знання.  90% з них вступили до найпрестижніших ВУЗів країни на держзамовлення. Я хочу побажати удачі кожному з них. Нехай вас, дорогі випускники, супроводжує успіх на вашому шляху. Учіться, трудіться і не зганьбіть наш ліцей! Удачі вам!

Але життя триває. Така вже вчительська доля – одних відпускаємо, а малечу беремо під своє крило. Ось і цього року ліцейну  родину поповнили 69 першачків, на яких ми покладаємо великі надії.  Сподіваємося, що вони стануть гідною зміною випускникам і не упустять планку, високо підняту учнями нашого ліцею! Дорогі першокурсники! Я впевнена, що ви продовжите славні традиції ліцею та започаткуєте свої. У добрий путь, дорогі мої вихованці!

Яким буде цей рік для ліцеїстів, працівників ліцею, батьківської громади ліцею? Те, що він буде незвичним – це вже зрозуміло.

По-перше, ми розпочали повноцінне навчання у новому приміщенні. І хоч переїзд додав немало клопоту, але те, що в ліцеї  панує освітянський дух, поселений тут ще 100 років тому прогресивною родину графа Бобринського, відчули всі. Тепер головна справа кожного ліцеїста, кожного вчителя і працівника ліцею - довести, що ми заслуговуємо навчатися і творити в цьому чудовому приміщенні.

По-друге, завдяки піклуванню міської ради і депутатського корпусу, ми отримали сучасний комп’ютерний клас. Це дало змогу підключити безлімітний, цілодобовий, швидкісний Internet, об’єднати усі комп’ютери  ліцеї локальною мережею і  відкрило для ліцеїстів та їх вчителів нові можливості для творчої, продуктивної роботи.

По-третє, педагогічна родина поповнилась новими, молодими працівниками, які принесли в наш, і без цього творчий колектив, свої задуми та погляди, що органічно вплелися в творчій вінок ідей ліцейної родини, ідей спрямованих на досягнення нових вершин та злетів.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед ліцеїстами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей, і нехай цей рік подарує нам право називатися  школою « Простір любові»!

З любов’ю директор ліцею.