Першокурсники 2006 року

Говорять першокурсники
Нам в ліцеї просто клас,
Гарно тут зустріли нас!
Ми веселі та швидкі –
Справи всі для нас легкі!

Строкань Ольга, учениця І-Б курсу

Літо промайнуло швидко, непомітно. Я відчував себе вже ліцеїстом. І перший літній ІАР дав мені зрозуміти, куди я прийшов.

Бардадим Іван, учень І-М курсу

Ліцей, на мою думку, не суворий навчальний заклад, де є час лише на навчання, а місце, де учні, хоч і навчаються за складнішою програмою, ніж у інших школах, можуть спілкуватися між собою, влаштовувати різні свята та дискотеки, не приховуючи своїх талантів. Подобається те, що тут цінується не тільки навчання, а й людина, її особистість.

Симоненко Ліза, учениця І-М курсу

Ліцей – це мій коханий дім, в який я приходжу з великою радістю. Він світлий і радісний, і в нім багато друзів. Я ні на мить не хочу з ним прощатися. І я пишаюся ім’ям ліцеїста!

Харченко Катя, учениця І-Б курсу

Зараз я поставила перед собою мету «Хай там, що, але зробити все для того, щоб навчатися краще». І, здається, в мене виходить. Кожен день я набираю обертів у навчанні, і мої оцінки значно покращали.

Теличко Марина, учениця І-М курсу

Мої найліпші спогади про похід нашого класу в ліс. Він виявився цікавим, трішки містичним і дуже «смачним», адже лісова каша у приготуванні Саші Вергелес – це незабутнє враження!

Ченчевик Олена, учениця І-Б курсу

В ліцеї проводять багато цікавих заходів. Та особливо мені запам’яталися Президентські вибори. Мене вразило те, що право вибирати президента ліцею надали учням.

Онуфрієнко Інна, учениця І-Б курсу

Я була невпевнена. Пройшло стільки часу, я звикла до труднощів, мені стало легше. Мені подобається оточення, я звикла до ліцею.

Супіна Олександра, учениця І-М курсу

Мені тут дуже подобається, і я почала любити ліцей, як свій рідний дім. Адже в ньому насправді дуже дружня і якась майже сімейна атмосфера.

Марченко Лілія, учениця І-М курсу

У ліцеї я відчуваю себе як у теплому родинному колі.

Ліцей – це родина,
Це дружна сім’я,