Першокурсники 2007 року

Ліцей… За ці 100 днів я зрозуміла, що це слово стало для мене рідним. Тут тебе завжди зустрічають посмішкою. У ліцеї якась особлива атмосфера, я відчуваю себе частинкою великої сім’ї. Коли приходжу в ліцей, відразу забуваю про усі турботи та негаразди.

Звичайно, спочатку всім важко, та з кожним днем стає легше.

Ліцеїсти – це веселі, добрі, сповнені любові люди.

Я пишаюся тим, що я – ліцеїста.

Карась Наталія, учениця І-М курсу

****

За ці 100 днів, які я прожив в ліцеї, мені дуже сподобався цей навчальний заклад. Тут дружній колектив: діти прагнуть досягти нових вершин, а вчителі – допомогти їм у цьому. Це – незвичайна школа і навчання тут незвичайне. Всі свої труднощі ми долаємо із посмішкою на устах.

Удовенко Віталій, учень І-М курсу

****

100 днів – це той час, який ми провели в стінах ліцею, навчаючись, пізнаючи своїх однокласників, учителів та загалом ліцейне життя.

Кожному з нас було досить важко вжитися в нову роль – ліцеїста, освоїтися в новому колективі, але тут тепла атмосфера, і я точно знаю, що це мій ще один рішучий та впевнений крок у доросле життя.

Івахова Ліля, учениця І-М курсу

****

Я дуже хотіла вступити до ліцею. І ось я тут… Мене вразило, як нас, першокурсників, зустрічали старшокласники ліцею: до нас усі віталися, вітали зі святом, і взагалі, тепло прийняли в свою ліцейну сім’ю.

За ці 100 днів цей заклад став для мене другою домівкою. Гадаю, що я ніколи не пошкодую про свій вибір.

Туз Жанна, учениця І-Б курсу