Головна Євроклуб Наша діяльність Сезон милосердя та благочинності розпочався

Сезон милосердя та благочинності розпочався

Ліцеїсти ось уже в котре довели, що їм близькі  притаманні справжньому європейцю цінності, що їм не байдуже, як живеться дітям з вадами розвитку, чи радісні та щасливі вони від наближення новорічних та різдвяних свят.

"Збережи дитячу віру в казку"- так називалася акція, яку оголосив євроклуб ліцею  до дня Святого Миколая, щоб зібрати подарункові набори для найменших учнів школи-інтернату №8.

Протягом десяти днів тривав збір солодощів, фруктів, канцтоварів та іграшок. І зовсім не важливо, чи це був пакет з цукерками, чи яблучко або мандаринка. Головне - бажання допомогти, нести добро і радість іншим.

У п’ятницю, 16 грудня, кабінет англійської мови перетворився у майстерню Святого Миколая.  Євроклубівці  рахували мандарини і цукерки, розподіляли іграшки, різні дрібнички та пакували усе це в яскраві пакети. Як приємно було спостерігати за щасливими та турботливими рухами ліцеїстів, що з любов’ю укладали подаруночки для малечі. І кожен справді відчував себе Святим Миколаєм, який принесе радість і щастя в маленькі сердечка дітвори.

Зустріч з малюками відбулась у понеділок  У кожному класі  були раді  гостям з ліцею та подарункам від Святого Миколая та щиро дякували за хвилинки радості. А ліцеїсти зі щемом у серці спостерігали за тим, як трепетно діти діставали з подарункових наборів іграшки, як раділи отриманому сувеніру від Миколайчика, адже далеко не всі з них знайшли подаруночок у себе під подушкою… Але ж так хочеться вірити у казку!..

У такі хвилини хочеться обійняти увесь світ, захистити  кожного малюка, подарувати частинку своєї любові іншим. А, може, вона когось-таки зігріє…Так хочеться, щоб наші діти якомога довше вірили у казку, у чудеса.

Найактивнішими у зборі усього необхідного для подарункових наборів виявилися  учні І-Б курсу. Саме вони і отримали солодкий приз від мецената євроклубу фірми "Меркурій" та відзнаку євроклубу. Не відставали від них і учні 4-М та 3-М курсів, які і зайняли відповідно ІІ та ІІІ місця.

Але головне не те, хто і скільки усього приніс. Головне те, що горить у серцях наших ліцеїстів вогник добра і любові до ближніх, до тих, хто так потребує допомоги та підтримки.

Величезна подяка усім, хто не стояв осторонь, кому просто не байдуже, хто спроможний співпереживати і розділити свою любов!!!