Головна Міжнародні проекти Connecting classrooms Всеукраїнська конференція шкіл-учасниць програми «Навчаймося разом»

Всеукраїнська конференція шкіл-учасниць програми «Навчаймося разом»

09-10.12 у м.Києві відбулася Всеукраїнська конференція учасників міжнародного проекту «Вчимося разом». 40 учителів та учнів із 10 шкіл України вперше зібрались разом, щоб обговорити та узгодити план дій на друге півріччя 2010-2011 н.р.

Для цього заходу партнер програми компанія  Microsoft    надала свій конференц зал в бізнес- центрі  «Євразія», котрий вразив своїм технічним забезпеченням та сучасним дизайном.

Першій день роботи розпочався з презентацій керівників кластерів про міжнародну конференцію представників країн Європи-учасниць проекту, яка відбулась у Великій Британії. Саме там і були вибрані теми міні-проектів. Дізнатися про культуру Уєльсу, Мальти та Кіпру, представити розмаіття культури України-перший міні-проект, що фінішує у лютому. Кожна школа готує 9 артифактів, які будуть доправлені школам партнерам за кордоном. Відповідно, до ліцею надійдуть артифакти з Мальти, Кіпру та Уельсу.

У травні завершується другий міні-проект, за планом якого кожна школа знімає відео про один з аспектів культури країни.  Наша тема - святкування Великодня в Україні.  Платформа Twin Space,   доступ до якої тепер мають координатори шкіл в Україні, має безліч можливостей для взаємодії та спілкування з зарубіжними партнерами.  Так 15 числа кожного місяця координатори спілкуются в чаті, обмінюючись досвідом, інформуючи про те, як в кожній з країн реалізуються етапи проекту.

Другого дня вчителі та учні мали можливість ознайомитися з інноваційними програмами    та поштовим сервісом live@edu , який можна назвати платформою сучасного навчального закладу ХХІ століття.  Саме на цій платформі створено веб простір для програми «Навчаймося разом», в якому і будуть спілкуватись учні і учителі двох українських кластерів.

Отже, попереду у ліцеістів цікава робота, що потребує ентузіазму, творчості і практичного застосування знань та навичок англійскої мови.