Головна Про ліцей Клуб "Зустрічі з цікавими людьми"

Захоплююча зустріч з собріологом

Нещодавно у ліцеї відбулася неймовірно цікава зустріч з людиною,яка не залишила нікого байдужим у слухацькій аудиторії. Це дійсний член Міжнародної незалежної асоціації тверезості (МНАТ), собріолог, Федір Михайлович Калінчук.
Неординарна особистість, чудовий оратор, просто цікава людина з величезним багажем знань та досвідом, Федір Михайлович звертався до ліцеїстів з думками щодо позитивної інформації про свідому тверезість.Він розповідав дітям, що культура і алкоголь - поняття несумісні.
Прикро, що у нашій державі Існують люди, які вельми зацікавлені в тому, щоб молодь України "культурно" пиячила, та вельми необізнані люди, які потрапили в рабство "культури" алкогольного пияцтва.
Лектор намагався на переконливих прикладах донести до дітей інформацію про свідому тверезість, переконував відкинути власні амбіції та упередження і сприйняти почуте розумом, душею і серцем. Адже тільки так можна збагнути, що лише свідома тверезість зможе змінити на краще і власне життя, і життя оточуючих людей.
На його думку, в Україні завжди були і повинні бути свідомо тверезі люди. Саме вони повинні складати основу нашого українського суспільства. А молодь мусить знати правду про алкоголь, тютюн, наркотики, знати голу правду, щоб не оступитися, щоб не піддатися на провокацію рекламної брехні про те, що пити і палити - це модно, це сучасно, це круто. Варто вчасно зробити власні висновки і зайняти свою тверду позицію щодо окреслених питань.

Вибір за кожним із нас!!!