Козиріна Аня

Ліцей – це ніби інший світ, в якому життя здавалося таким безтурботним, щасливим. Тоді, чомусь, я цього не усвідомлювала, хотілося скоріше закінчити ліцей,вступити до університету і бути дорослішою, і саме зараз починаєш розуміти як бракує того часу. Хочеться знову сидіти на парах і чекати дзвоник на перерву щоб встигнути поспілкуватися з однокласниками.

Ліцей подарував мені багато друзів, які й досі поряд зі мною. Іноді між нами траплялись непорозуміння, суперечки, але ми завжди знаходили шляхи до примирення, а зараз згадуємо це з посмішкою на обличчі. Разом з цим він змінив мій характер, поведінку, відношення до людей,адже саме в такому віці діти формують своє «Я» і вбирають із всього що їх оточує як губки усе. І я рада що я навчалася саме в ліцеї, завдяки йому я  стала більше спокійна, врівноважена та сміливіша.

Я дуже любила наше старе приміщення,адже ми провели там майже усі 4 роки навчання. Воно знаходилося в десяти хвилинах від мого будинку і тому дорогу до нього я знала як ніхто інший, хоч із заплющеними очима могла пройти. Те приміщення було хоч і маленьке, але чомусь одразу стало рідним, особливо наш кабінет на першому поверсі, кабінет інформатики та кабінет англійської – чомусь вони були найулюбленішими. До нового приміщення я не встигла звикнути так як до старого, тому що наш випускний клас навчався там усього три місяці. Але, звичайно, я розумію що воно набагато краще, тому що воно більш просторніше, до чого завжди прагнула наш директор.

Софія Анатоліївна, директор ліцею – дивовижна жінка. Крім того, що вона дуже гарний вчитель, вона ще й дуже гарна людина, яка змогла самотужки поставити ліцей на ноги і зробити його найкращим навчальним закладом міста. Також в ліцеї працюють найкращі вчителі, які віддають дітям частинку свого тепла і любові,навчають бути чесними, справедливими, людяними,загалом відносяться до учнів немов до своїх дітей.

На кінець, хочу сказати, що скільки б не пройшло часу, а в пам’яті назавжди залишаться спогади про рідний ліцей. Я пишаюся тим,що навчалася саме у смілянському природничо-математичному ліцеї.