Головна Експериментальна робота НАКАЗ Міністра освіти і науки України І. Вакарчука

НАКАЗ Міністра освіти і науки України І. Вакарчука

Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі Смілянського природничо-математичного ліцею Смілянської міської ради Черкаської області

З метою створення моделі сприятливого освітнього середовища загальноосвітнього навчального закладу з формування життєтворчих компетентностей учнів

НАКАЗУЮ:

1. Схвалити ініціативу педагогічного колективу Смілянського природничо-математичного ліцею Смілянської міської ради Черкаської області (директор Гнідая С.А.) та затвердити Заявку на проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Створення сприятливого освітнього середовища як фактору формування компетентного випускника сучасної школи" (додаток 1).
  2. Підтримати клопотання Головного управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації (лист від 06.11.09 р. № 1993-02), рішення Комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (додаток 2) та надати Смілянському природничо-математичному ліцею Смілянської міської ради Черкаської області статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня.
  3. Затвердити Програму дослідно-експериментальної роботи за темою "Створення сприятливого освітнього середовища як фактору формування компетентного випускника сучасної школи" на 2009-2015 роки (додаток 3) та Програму І (підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи на 2009-2010 навчальний рік (додаток 4).

07.12.2009