Головна Сторінка директора Дорогі мої ліцеїсти, колеги, шановні батьки і всі працівники нашого закладу!

Дорогі мої ліцеїсти, колеги, шановні батьки і всі працівники нашого закладу!

Вітаю всіх Вас з закінченням навчального року. Непростим був цей рік. Непростим не тільки великою кількістю канікул, а й ще нововведеннями, про які ми дізнавались напередодні. Але ніщо не завадить назвати цей рік одним із найрезультативніших. Я з гордістю і з великим задоволенням хочу перелічити основні здобутки навчального року, що минає, а саме:

- Ліцей – експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня. Тема експерименту: „Створення сприятливого освітнього середовища як чинника виховання компетентного випускника сучасної школи”;

- Укладено Договір про співробітництво з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання Академії педагогічних наук України за програмою науково-дослідної роботи з теми «Науково-методичні засади побудови комп’ютерно-орієнтованого елективного курсу допрофільної підготовки учнів основної школи у галузі природничих дисциплін».

- Ліцей отримав запрошення до участі у європейській програмі «Навчаймося разом», яка передбачає встановлення тривалих партнерських стосунків між школами Європейських країн. Такі запрошення в Україні отримали лише 10 шкіл;

- Ліцеїсти перемогли у Всеукраїнських конкурсах «Новітній інтелект України», «Samsung назустріч знанням».

Крім цих доленосних здобутків цей рік приніс ліцею ще немалу кількість інших великих і малих перемог.

Особливі слова сьогодні до наших випускників. Дорогі мої діти! Нове, самостійне життя, в яке ви вступаєте, по-своєму навчатиме вас. Але, зачинивши за собою двері ліцею, візьміть у життєвий шлях мудрість ваших вчителів, надійне плече однокурсників і той оптимізм, з яким ви розв’язували всі проблеми і який є обов'язковою рисою юності. Хочу побажати вам, щоб завжди з вами було тепло, подароване батьками, і ви могли поділитися ним з оточуючим світом, який сторицею віддячуватиме вам за це. А ще бажаю кожному з вас упевненості у собі, у власних силах, непохитно вірити у власний успіх, у велику мету, у свою неповторну долю! Це перша запорука щасливого майбутнього! Хай щедрим на вагомі здобутки та радість буде ваше життя!

Щирі слова вдячності батькам наших ліцеїстів за підтримку, всебічну допомогу й розуміння.

Всій ліцейній родині хочу побажати щастя, найміцнішого здоров'я, натхнення та успіхів у досягненні поставленої мети.

Софія Анатоліївна