Головна Євроклуб Наша діяльність У ліцеї святкували річницю євроклубу "Ми - разом!"

У ліцеї святкували річницю євроклубу "Ми - разом!"

Низкою заходів відсвяткував першу річницю з дня свого створення євроклуб "Ми-разом!"
Ліцеїсти мали можливість ближче познайомитися з цікавинками про країни, що входять до ЄС, готуючи стіннівки.
Учні IV курсів перевірили свої знання англійської мови та інтелект в онлайн -вікторині " Що ви знаєте про ЄС".
Члени євроклубу підготували і провели тренінг , в якому взяли участь учні II-III курсів.
З діяльністю клубу, історією його створення та про партнерські зв’язки клубу першокурсників ознайомили Романчук Ірина та Береговенко Маргарита, учасники міжнародного проекту "Виклики шкіл".
Кульмінацією свята стала спортивно-інтелектуальна гра ЄВРОКВЕСТ. Шість команд по 4 учасники в кожній стартували від парадного входу ліцею, отримавши план місцевості з позначеними на ньому станціями. Перше місце з результатом 24 бали із 27 можливих виборола команда III –Б курсу у складі Красільнікової Валерії, Танцюри Юлії, Шкваруна Андрія, Литвина Дениса .Друге місце вибороли учні II -М курсу : Міщенко Вікторія, Марченко Богдан, Піщенко Дарина та Стоноженко Владислав, які набрали 22 бали. Третіми завершили дистанцію учні ІІ–Б курсу – Косьмина Богдан, Лисяк Максим, Чуйко Дарина та Мірошниченко Віталіна. Вони дали вірні відповіді на 19 запитань.
І ще одна приємна новина. Новим президентом євроклубу обрано Карась Наталію, ученицю III–М курсу. Дибенко Альона, яка займала цю посаду протягом року, уже, на жаль, склала свої повноваження з огляду на те, що є випускницею ліцею. Сподіваємося, що новий керманич клубу буде настільки ж активним у нових починаннях, як і його екс-президент.