Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер”

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер” проводиться в Україні Міжнародною Спільнотою «Бобер» на базі Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка за сприяння Головного Управління освіти і науки ЛОДА (відповідно до листа від 11.11.2008 № 3-8/2784 )

Метою конкурсу є підвищення комп’ютерної грамотності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.

 

2014 рік

Результати конкурсу "Бобер-2014"

з/п
Прізвище, Ім'я Курс Результат
1 Бондаренко Ілона ІV-М добрий
2 Затхей Марія ІV-М добрий
3 Мурашкіна Наталія ІV-М добрий
4 Островська Юлія ІV-М добрий
5 Перехрест Анна ІV-М добрий
6 Трофименко Альона ІV-М добрий
7 Дуденко Вадим ІV-М учасник

2013 рік

Результати конкурсу "Бобер-2013"
Прізвище Ім'я По батькові Клас Кількість балів
Нечипоренко Катерина Юріївна 9 добрий
Сосновський Юрій Юрійовий 9 добрий
Черв'як Наталія Миколаївна 9 добрий
Сорока Янінна Михайлівна 11 добрий
Гнатенко Іван Вікторович 11 добрий
Лисенко Валерія Олегівна 11 добрий
король рома олександрович 9 відмінний
Манько Аліна Костянтинівна 9 відмінний
Тихенко Валерія Анатоліївна 9 відмінний
Строгецька Анна Володимирівна 11 відмінний
Качур Андрій Олегович 11 відмінний
Голованьов Эвгеній Олегович 11 відмінний
Балан Катерина Григорівна 11 відмінний
Валявський Максим Русланович 11 відмінний
Чернай Ігор Олександрович 11 відмінний
Поправко Євгенія Юріївна 11 68
Бобошко Ірина Григорівна 11 67
Доброштан Ірина Сергіївна 11 64
Дмитренко Юлія Олегівна 11 62
Мик Євген Валентинович 9 59
Стогній Каріна Миколаївна 11 59

2012 рік

Результати конкурсу "Бобер-2012"
Прізвище Ім'я По батькові Клас диплом
Чернай Ігор Олександрович 10 учасник
Затхей Марія Богданівна 9 добрий
Бондаренко Ілона Григорівна 9 учасник
Христолюбова Віта Віталіївна 11 добрий
Костенко Катерина Павлівна 9 учасник
Білоусова Анастасія Віталіївна 9 учасник
Ніколенко Валерія Анатоліївна 11 добрий
Парахневич Оксана Олександрівна 11 учасник
Нікіфоров Богдан Віталійович 11 добрий
Боровик Антон Вікторович 9 учасник
Голованьов Євгеній Олегович 10 добрий
Ратушня Альона Олександрівна 9 добрий
Балан Катерина Григорівна 10 відмінний
Безпала Таміла Анатоліївна 9 добрий
Арбузова Мария Володимирівна 9 учасник
Хоменко Софія Василівна 10 добрий
Латенко Марина Олегівна 11 добрий
Захарченко Павло Валентинович 11 добрий
Перехрест Олена Олександрівна 11 учасник
Габлюк Богдан Анатолійович 11 добрий
Бакуменко Марина Юріївна 11 добрий
Пономаренко Олексій Петрович 9 добрий
Івченко Максим Олександрович 9 учасник

2011 рік

Результати конкурсу "Бобер-2011"
Прізвище, ім'я Клас Місце
Голованьова Вікторія 11 І
Гнідіна Оксана 11 І
Міщенко Віка 11 І
Пеліх Деніс 11 ІІ
Охріменко Костя 11 ІІ
Іванова Анна 11 ІІ
Нікіфоров Богдан 10 ІІ
Демиденко Олександра
10 ІІ
Захарченко Павло
10 ІІ
Бакуменко Марина
10 ІІ
Парахневич Оксана
10 ІІ
Єременко Наталія
10 ІІ
Харенко Роман
10 ІІ
Балан Катя 9 І
Голованьов Євгеній
9 ІІ
Юрило Сергій
9 ІІ

2010 рік

Результати конкурсу "Бобер-2010"
Прізвище, ім'я Клас Місце
Удовенко Віталій 11 І
Сікач Андрій 11 ІІ
Пеліх Деніс 10 І
Коваленко Наталія 10 ІІ
Гергель Олександр
10 ІІ
Бакуменко Марина 9 І
Єременко Наталія
9 ІІ
Нікіфоров Богдан 9 ІІ
Балан Катя
8 І

2009 рік

Результати конкурсу "Бобер-2009"
Прізвище, ім'я Клас Місце
Бондаренко Олена 10 І
Онойко Катерина 10 І
Карась Наталія 10 І
Зубко Ольга 10 І
Сокуренко Владислав 9 І
Сіленко Максим 9 І
Стоноженко Владислав 9 І
Костенецький Дмитро 9 І
Хижняк Василь 9 ІІ
Копиця Анна 9 ІІ
Литвин Денис 10 ІІ