Канікули в Європі

 Під час осінніх канікул шість членів євро клубу здійснили подорож автобусом за маршрутом Львів-Прага-Карлові Вари-Дрезден-Львів. Для більшості  це була перша поїздка до східної Європи, тому цікавість викликало все і автобани з огорожами із прозорого пластика, і охайні будиночки з клумбами осінніх квітів, і українська та польська митниці.
Одна з найкрасивіших столиць Європи Прага зачарувала своїми затишними вузькими вулочками, величними соборами та церквами, сувенірними крамницями. Екскурсійна програма була насиченою і дуже цікавою. Собор Святого Віта, Президентський палац, Карлов міст, годинник з химерами на головній площі старої Праги, прогулянка по Влтаві, вистава "Співаючі Фонтани".
Курорт Карлові Вари зачаровував довершеними архітектурними формами санаторних корпусів і яскравими осінніми кольорами парків. А купання у відкритому басейні з мінеральною водою було просто фантастичним.
Дрезден вразив своєю монументальністю і величністю комплексу Zwinger Palace збудованого у 1710-1732 роках. Шість павільйонів, що з'єднуються  великими галереями є справжніми шедеврами архітектури.