Головна Сторінка директора Ми розпочали 2009-2010 навчальний рік.

Ми розпочали 2009-2010 навчальний рік.

Перший випуск "Ліцеїста" в цьому навчальному році.

Дорогі друзі!

З часу нашої останньої зустрічі на сторінках улюбленого «Ліцеїста» пройшло кілька місяців. За цей час ліцеїсти-випускники успішно здали ДПА, відмінно пройшли зовнішнє незалежне оцінювання, стали студентами ВНЗ, в тому числі найпрестижніших. Тож нехай вам щастить у дорослому житті, дорогі наші діти! А на зміну випускникам до ліцею прийшли 45 першокурсників. Гарних, сміливих, розумних, а головне, бажаючих вчитися, оволодівати глибокими знаннями.

Ми розпочали 2009-2010 навчальний рік. Цей рік пройде у підготовці до святкування 100-річчя приміщення нашого ліцею, а взагалі, маємо великі плани на навчальний рік.

Розпочали працювати у експерименті «Створення сприятливого освітнього середовища як чинника виховання компетентного випускника сучасної школи». Саме він визначатиме рух ліцею на найближчі 5 років.

Активно впроваджуємо нові методики викладання, інноваційні технології, нові курси з  програми INTEL «Шлях до успіху» - «Комп’ютер і спільнота» та «Комп’ютер і професія».

В цьому році плануємо розширити мережу участі ліцеїстів в інтелектуальних конкурсах та змаганнях. Розвиватимемо і надалі міжнародні партнерські стосунки. Продовжимо удосконалювати проектну діяльність і ліцеїстів, і їх вчителів.

З нетерпінням чекаємо початку роботи міжнародного проекту "Школа майбутнього" в Україні, адже ми стали знову його учасниками.

Зміцнюватимемо та розвиватимемо матеріальну базу ліцею.

На жаль, маємо проблему. Приміщення ліцею, а точніше його зовнішня частина потребує капітального ремонту, на який потрібно 1600000 гривен. Самотужки з цією проблемою нам не впоратись. Сподіваюсь, що місто не залишить нас наодинці у вирішенні цього питання. Вірю, що 100-річний ювілей свого приміщення ліцеїсти святкуватимуть у відремонтованій, причепуреній будівлі.

Тож нехай новий навчальний рік принесе всім великі успіхи та здобутки, розкриє перед ліцеїстами нові можливості пізнання себе і світу, вчителям принесе задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам – упевненість в успіхах своїх дітей.

Бажаю всім міцного здоров’я, нових звершень і широких життєвих горизонтів.

З повагою і любов’ю.

Софія Анатоліївна.