Головна Сторінка директора День учителя - вони працюють

День учителя - вони працюють

"Гуляючи" по сторінках улюблених сайтів, зокрема "Освіта.ua"

У протиставлення заявам та промовам політиків напередодні Дня працівника освіти ми вирішили акцентувати увагу на деяких коментарях читачів нашого сайту

Переписані поздоровлення, або битва за електорат.

У День учителя всі державні діячі намагаються донести свої щирі привітання до педагогічної громадськості. Цей рік не став виключенням, тим більше напередодні президентських виборів.

Поздоровлення, які до болі нагадують минулорічні, позаминулорічні та і всі інші, нагороди кільком десяткам вчителів, обіцянки про підвищення зарплати, розмови про підвищення престижності вчительської професії, промови про видатні здобутки, ллються на голови педагогів з державних вуст...

У відповідь коментарі до деяких статей на нашому сайті:

Автор: Директор школи, 01.10.2009, IP: 194.44.241.1-
Стаття: Тимошенко обіцяє збільшити зарплату вчителям
"Чудові обіцянки перед виборами... Та от у Львові ще навіть щорічної винагороди за сумлінну працю, передбаченої 57 статтею не визначили. В кулуарах говорять про якусь подачку в 10%, але День вчителя "на носі", а вчителі ще нічого про гроші не знають. І ще зовсім "перекрили" фінансування школам, крім видатків на зарплату, комунальні послуги та харчування учнів. А потім ще про здирництво з батьків кричимо... Прикро і сумно. Як виживати вчителю і школі??? Чекайте, люди, виборів. Все дадуть. Чи всім?"

Автор: Володимир, 15.09.2009, IP: 195.60.175.2-
Стаття: Томенко: У 2010 році система тестування буде упорядкована
"Коли вчителі міста Чернігова отримають гроші за участь у проведенні ЗНО?"

Автор: Марина: 17.09.2009 06:59 IP: 91.193.71.2--
Стаття: Томенко: У 2010 році система тестування буде упорядкована
"Вчителі Дніпропетровська також не отримали гроші за проведення ЗНО."

Автор: Ігор зі Львова, 01.10.2009, IP: 193.19.230.--
Стаття: Тимошенко обіцяє збільшити зарплату вчителям
"Дорогі вчителі, сподіваюсь ви достатньо свідомі, щоб відділити обіцянки від реального стану речей. Не дайте себе обманути-купити в чергове."

Автор: Вадим, 28.09.2009 IP: 193.108.236.1--
Стаття: Школа-2009: родители теперь платят за все!
"Там где нет системы, будут поборы. Государство бросило школы на произвол судьбы и самоокупаемость. А что нам смотреть как наши дети в нищете учатся? Вот и выходим из ситуации как можем. Это, если хотите, спасение утопающего руками родителей."

Автор: Приколина, 24.09.2009 IP: 195.93.160.1-
Стаття: Школа-2009: родители теперь платят за все!
"Я не вважаю суми внесків поборами, хоча для мене, простого вчителя, дуже накладно. У вересні я сдала 150 грн на канцтовари, 400 на меблі і ремонт, плюс купівля шкільних речей - 1280 грн. Ось і рахуйте - на скільки необхідно підвищувати зарплату вчителям, щоб їх власні діти не почували себе обмеженими."

Автор: Сергій, Волинь, 29.09.2009, IP: 95.133.50.2-
Стаття: Перші параграфи підручників для 9-го класу розміщено в Інтернеті
"У нас книжок з предметів Правознавство, Історія України і Художня культура - половина від необхідної кількості на класс."

Автор: Дмитрий, 23.09.2009, IP: 94.179.36.-
Стаття: Перші параграфи підручників для 9-го класу розміщено в Інтернеті
"Куди уряд дивиться? Підручників досі немає, а обіцяли що будуть в перші тижні, по чому вчитись? Ця проблема у нас кожен рік."

P.S. Шановні вчителі! Вас об'єднала найблагородніша у світі професія, що вимагає непростої праці та величезної відповідальності. Щодня сотні тисяч очей дітей України дивляться на вас і ви відкриваєте їм свої чутливі серця.

Щиро бажаємо, щоб учні цінували вас і як професіоналів, і як мудрих наставників, і як щирих друзів. Хай вам щастить, благополуччя вашим родинам і дійсного визнання ваших заслуг державою та суспільством.

З повагою,
Редакція сайту "Освіта.ua" та колектив Видавництва "Плеяди"

Дата публікації: 02.10.2009