2009 рік

Прізвище,Ім'я Де навчається випускник
ІV-М курс.  Класний керівник Осадча Раїса Володимирівна
Батіщев Олександр Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», факультет інформатики та обчислювальної техніки
Василенко Максим ДІІТ
Вечірній Сергій Пожежна академія
Вовк Дмитро Пожежна академія
Волошин Іван Черкаський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (ь. Київ)
Гунько Анна Київський інститут культури
Драга Олександр м. Сміла , ПТУ-5
Дубій Анна КНЕУ
Дубовенко Богдан Чигиринський технікум Уманського державного аграрного університету, правознавство
Зацарина Наталія КНЕУ
Зіменков Костянтин КПІ
Зубалій Андрій Київський національний університет будівництва і архітектури, будівельний факультет
Йолкіна Анастасія Київський національний університет технологій та дизайну, технологія виробів легкої промисловості
Ільчук Павло Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», інженерно-фізичний факультет
Костенецька Владислава Київський педагогічний університет
Коцуконь Антон Київський авіаційний університет
Кошик Дмитро КПІ
Кулюкіна Марина Харківська медична академія
Ластівка Тетяна Київська аграрна академія
Личковський Петро КПІ
Макаренко Богдан Київський інститут фізкультури і спорту
Нечуйвітер Ігор Дніпропетровський інститут МВС
Огус Дмитро Харківський інститут залізничного транспорту
Пацеля Олександр КНЕУ
Підгорна Ірина Київський національний університет будівництва і архітектури, санітарно-технічний факультет
Приліпко Володимир Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», інженерно-фізичний факультет
Проценко Олександр Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»,радіотехнічний факультет
Сацький Дмитро Київський національний університет будівництва і архітектури, санітарно-технічний факультет
Троценко Сергій Київський національний університет будівництва і архітектури
Федоряка Богдан Харківський політехнічний інститут
Цапенко Наталія Державна академія статистики, обліку та аудиту, факультет обліку та аудиту
Чібісова Любов Черкаський Державний технологічний університет, фінансово-економічний факультет
Шапошник Анастасія КНЕУ
Ярмоленко Євген Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, факультет соціології
Далібожко Анатасія КНЕУ
Кобяков Олексій Київський національний медичний університет ім. Богомольця
ІV-Б курс. Класний керівник Микитюк Олена Олександрівна
Бараннік Максим
Кіровоградський технологічний університет, промислове та громадянське будівництво
Батіщева Галина НУХТ, факультет біотехнології та екології
Боюк Альона Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, початкова освіта
Вакуленко Єгор КНУТ, міське будівництво та ведення господарства
Головіна Валерія Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, романо-германська філологія, англійська мова
Гончаренко Дмитро Черкаський медичний коледж, лікувально-медична справа
Дрібін Антон КІСІ
Духовніков Денис Білоцерківський національний аграрний університет, ветеринарна медицина
Каптенко Анастасія Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, психологічний факультет
Коваль Катерина Дніпропетровська державна медична академія, педіатрія
Кононенко Олександр Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова, стоматологічний факультет
Корнієнко Сергій Харківська академія культури, бальна хореографія
Крупенко Марія Коледж КНУТД, дизайн одягу
Кулик Еліна Харківська медична академія, кардіологія
Личковський Павло Білоцерківський національний аграрний університет, ветеринарна медицина
Мазовецька Ніка Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, практична психологія
Маслюк Мар’яна Черкаський державний технологічний університет, фінансово-економічний факультет, фінанси і кредит
Назаров Віталій Полтавська медична стоматологічна академія, лікувальна справа
Нижник Алла Дніпропетровська державна медична академія, медико-профілактична справа
Овсієнко Гліб Київський національний медичний університет ім. А.А.Богомольця, педіатрія
Рак Юлія Київський національний медичний університет ім. А.А.Богомольця, лікувальна справа
Руденко Максим Білоцерківський національний аграрний університет, ветеринарна медицина
Салогуб Микола Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, біологічний факультет(заочна форма навчання)
Свіргун Анастасія Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, філософія
Тимошенко Дар’я Кооперативний економіко-правовий коледж, правознавство
Тищенко Олександр Золотоніський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського державного аграрного університету, ветеринарна медицина
Ткаченко Марина Київський національний університет будівництва і архітектури
Торкайло Анастасія КНАУ, туризм
Чуприна Євгеній Київський національний інститут технології та дизайну, комп’ютерний дизайн інтер’єру та меблів