Ліцеїст №40

Дорогі мої випускники!

Ось і завершилось ваше ліцейне життя, закінчилась чудова пора безтурботного дитинства. Далі – дорога довжиною в життя. Хочу побажати вам щасливої путі. Нехай на ній обов’язково буде омріяний вищий навчальний заклад, після закінчення якого ви отримаєте запрошення на престижну роботу. Нехай кожен із вас побудує свій дім, стане у ньому надійною опорою, створить міцну родину. Хочу побажати, щоб  дорогою життя пліч- о-пліч з вами йшли вірні друзі. Але хочу й застерегти: не все так просто в житті як на папері. Будуть і труднощі, будуть і проблеми; будуть хвилини відчаю, розчарування, розгубленості, невпевненості. Згадайте тоді ліцей, ліцейні уроки, усе ,чому  вас учили протягом 4-х років, адже ми намагалися дати вам не тільки основи наук, учителі навчали вас добру, порядності, витривалості, мужності, людяності; вчили дружити, любити. Згадайте – і всі проблеми подолаєте обов’язково.
Дорогі мої, хочу побажати вам, щоб у вирі життя ви не розгубили вдячність і добру пам’ять. Пам’ятайте батьківський дім, де вас завжди чекають і люблять. Не забувайте дзвонити, писати, їздити в гості – кращого подарунка батькам годі й придумати.
 Ну а доля вчителя – кожному учневі віддавати часточку своєї душі, частиночку свого серця, Я впевнена, що ви це відчули, впевнена, що ви ніколи не забудете дороги до ліцею, адже ми вас теж завжди чекаємо і любимо.
Хай щастить вам, дорогі мої діти!

З любов’ю ваша Софія Анатоліївна.

Досягаємо вершин.

25 червня 2009 року Президент України Віктор Ющенко та міністр освіти і науки Іван Вакарчук зустрілися з кращими учасниками зовнішнього незалежного оцінювання. На зустріч було запрошено майже 70 юнаків та дівчат, які набрали під час тестування по 200 балів з двох - чотирьох предметів. Серед запрошених був і випускник ІV-М курсу ліцею Ярмоленко Євген. Він запам’ятає слова, які, дякуючи за видатні результати та досягнення в навчанні, сказав учасникам зустрічі Міністр Іван Вакарчук "Ви досягли максимальних успіхів на рівні школи. Тепер перед вами відкривається цікавий та широкий світ. Ідіть і досягайте. Обирайте фах, якому хочете присвятити все життя і з яким ви будете у гармонії".
З незабутніми враженнями повернувся з Києва наш Євген.
 2008/2009 навчальний  рік виявився знаковим у його навчальній діяльності.
 Адже старання, наполегливість та  цілеспрямованість притаманні Євгенові. Протягом навчання у ліцеї він постійно займався самоосвітою. Брав активну участь у суспільно-громадському житті  нашого закладу. Чотири ліцейні роки-активний учасник різноманітних інтелектуальних конкурсів, диспутів, конференцій на історичну тематику.
А у 2009 році Євген  двічі став переможцем двох конкурсів обласного рівня:
  Другого регіонального конкурсу з історії України серед учнів 11 класів, який проводився під егідою  благодійного фонду імені професора Миколи Бушина  "Історична спадщина". У цьому конкурсі Євген посів   ІІ місце.
 А на обласному конкурсі серед учнів загальноосвітніх шкіл міста Черкаси та Черкаської області "Світ моїх прав"  у номінації "Кращий реферат" (тема реферату  "Історія виникнення права")  він посів І місце.
Так тримати, Євгене!!!   Ми гордимося своїми випускниками!!!!

Заступник директора з навчально-виховної роботи – А.С. Бурсевич

Такий довгоочікуваний приємний фініш.

Ось і добіг фінішу 2008/2009 навчальний рік. Його з нетерпінням чекали. Адже цей рік у ліцеї був напружений, наповнений багатьма приємними і цікавими подіями та значними досягненнями, перемогами. Конференції, конкурси, олімпіади, змагання, участь у проектах…
       А для випускників ліцею найважливішим було зовнішнє незалежне оцінювання. Адже від його результатів залежить подальша доля кожного з них. Протягом року трудися  як учні так і вчителі. Сходинка за сходинкою вони піднімались до вершини - ЗНО.
І ось нарешті, довгоочікувані результати. Скажу прямо, вони дали змогу підтвердити думку, що найважливіше у нашому закладі –це навчальний процес, у якому найголовніші дійові особи учень та вчитель. Саме від них, від їхньої співпраці  залежить результат.
   Отримані результати підтвердили дієвість такої співпраці. Загалом, 66 учнів випускних класів склали 176 тестів з таких предметів: українська мова та література, математика, історія України, фізика, хімія, англійська мова, біологія, географія.  Ними отримано балів навчальних досягнень високого рівня -76 (43.2 %  від загальної кількості); балів достатнього рівня- 69 (39.2% від загальної кількості). Середній бал по ліцею з тестування - 8.8.
    16 випускників мають у сертифікатах бали 10,11,12.  Серед них Зубалій Андрій , який складав тестування з чотирьох предметів і має в сертифікаті за тести з української мови та літератури -12 балів, з математики- 12 балів, з фізики- 12 балів, з англійської мови- 11 балів. Гунько Анна має в сертифікаті за тести з української мови та літератури -12 балів, з історії України- 12 балів. Ярмоленко Євген має в сертифікаті за тести з української мови та літератури -11 балів, з математики -12 балів, з історії України- 12 балів.  З математики та історії України він набрав максимальну кількість балів- 200 ( один з п’ятьох учнів по Черкаській області).
    28 учнів ліцею мають в сертифікатах бали високого та достатнього рівня ( від 7 до 12 балів).
   Середній бал по ліцею з української мови та літератури- 8.6 бала,  з історії Україи- 7.9 бала, з математики- 9.2 бала, з англійської мови 7.8 бала, з хімії- 8.0 балів, з географії- 10.2 бала, з фізики- 9 балів, з біології – 9.2 бала..
Навчали та готували учнів до зовнішнього незалежного оцінювання учителі: української мови та літератури Береговенко Т.В., математики – Осадча Р.В. та Підгорна В.І., історії України - Федькова І.С., фізики -Чуйко О.В. та Гнідая С.А., хімії – Хуртенко Л.О., географії та бології – Валантирець Н.В., англійської мови Ярмиш Т.Є. та Реез Н.О.. Хочу висловити щиру подяку вчителям ліцею за їхню кропітку, наполегливу та результативну працю.

Заступник директора з навчально-виховної роботи –А.С. Бурсевич.