Головна Про ліцей Виховна робота Наші перемоги - 2008/2009 н.р.

Наші перемоги - 2008/2009 н.р.

№ з/п Назва конкурсу Місце проведення конкурсу Участь, зайняте місце Учасники Клас (курс)
1. Спартакіада школярів міста,легкоатлетичний крос м. Сміла ІІІ місце Косьмина Богдан І -Б
2. Стрітбол, першість міста м. Сміла І місце Шинкаренко Сергій ІІ- Б
3. Легкоатлетичне чотириборство.Біг на 800 м. м. Сміла І місце Косьмина Богдан  
4. Першість Черкаської області з шашок м.Черкаси І місце Йолкіна Анастасія ІV-М
5. Вікторина « Люби та знай природу рідного краю» м. СмілаЦТК І місце Команда ліцею ліцейкоманда туристів
6. Конкурс « В’язання туристських вузлів» м. СмілаЦТК І місце Команда ліцею ліцейкоманда туристів
7. Вікторина « Люби та знай природу рідного краю» м. СмілаЦТК І місце Шкварун АндрійЧумак АлінаЖиляк ОленаІванченко АлінаКопиця Анна ІІ-БІІ-БІІ-БІІ-МІ-М
8. Змагання з волейболув залік ХV Спартакіади школярів міста Сміли м. Сміла ІІІ місце Команда ліцею ліцейкоманда дівчат
9. Особисто-командний конкурс «В’язання туристських вузлів» м. Сміла І місце Шкварун АндрійЧумак АлінаЖиляк ОленаКоцуконь ІлляПрокопова Оксана ІІ – БІІ – БІІ – БІІ – МІ – М
10. Особистісно- командний конкурс з геології м. Сміла І місце Іванченко АлінаЖиляк ОленаШкварун АндрійБондаренко ЗореславаЯрмоленко Євген ІІ – БІІ – БІІ – БІІ – Б
ІV – M
11. Відкриті змагання першості міста з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях(змагання зв’язок) м. Сміла І місце Прокопова ОксанаГречка ЄвгенШкварун АндрійКоцуконь ІлляШеленко ОльгаЖиляк Олена І-МІ-МІІ-БІІ-МІІІ-БІІ-Б
12. Туристсько- краєзнавчий зліт«Люби та знай свій рідний край» м. Сміла І місце Команда ліцею Команда туристів ліцею
13. Туристсько- краєзнавчий зліт«Люби та знай свій рідний край»Конкурс «Туристські вузли» м. Сміла І місце Команда ліцею Команда туристів ліцею
14. Туристсько- краєзнавчий зліт«Люби та знай свій рідний край»Конкурс «Народознавство» м. Сміла І місце Команда ліцею Команда туристів ліцею
15. Туристсько- краєзнавчий зліт«Люби та знай свій рідний край»Конкурс «Топографія» м. Сміла І місце Команда ліцею Команда туристів ліцею
16. Туристсько- краєзнавчий зліт«Люби та знай свій рідний край»Конкурс «Ботаніка» м. Сміла І місце Команда ліцею Команда туристів ліцею
17. Туристсько- краєзнавчий зліт«Люби та знай свій рідний край» м. Сміла І місце Копиця АннаЗубко ОльгаШеленко ОльгаКоцуконь ІлляОгус ДмтитроСокуренко ВладиславПрокопова ОксанаШкварун Андрій І-МІІ-БІІІ-БІІ-МІV-МІІ-М
І-МІІ-Б
18. Міський етап Всеукраїнського конкурсу науково-практичних робіт туристсько-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Краса і біль України»Напрямок «Мальовнича Україна» м.Сміла ІІІ місце Ченчевик Олена ІІІ-Б
19. Міський етап Всеукраїнського конкурсу науково-практичних робіт туристсько-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Краса і біль України»Напрямок «Скривджена земля» м. Сміла ІІ місце Шеленко Ольга ІІІ-Б
20. Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000»Регіональний відбірковий етап ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект України» м. Черкаси І місцеІІ місцеV місце Мазовецька НікаБардадим ІванБогун Ксенія ІV –БІІІ – МІІІ - М
21. Кубок міста з волейболу м. Сміла ІІІ місце Олексенко ГаннаІванченко АлінаТуз ЖаннаЗубко ОльгаМачулка ОксанаТанцюра Юлія Команда ліцею
22. Спортивне свято до Дня завершення курсу «Захист Вітчизни» м. Сміла ІІІ місце Вечірній Сергій ІV –М
23. Метання гранати м. Сміла ІІ місце Личковський Петро ІV –М
24. Всеукраїнський конкурс «Молодь тестує якість» та «Зелене споживання» м. Київ учасники конкурсу Богун КсеніяТачаєва Вікторія ІІІ – МІІІ - М
25. Змагання з пішохідного туризму в залік ХV Спартакіади школярів міста Сміли м. Сміла ІІ місце Команда ліцею І-ІІІ курси
26. Змагання з пішохідного туризму (група Б) в залік ХV Спартакіади школярів міста Сміли м. Сміла І місце Жиляк ОленаПрокопова ОксанаШеленко ОльгаШкварун АндрійГречка ЄвгенКоцуконь Ілля ІІ-Б І-МІІІ-БІІ-БІ-МІІ-М
27. Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000»Регіональний відбірковий етап ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект України» м. Київ ІІ місце Мазовецька Ніка ІV –Б
28. Всеукраїнський конкурс «Податки очима дітей» м. Сміла ІІІ місцеІІІ місце Нерубайська ІннаШевченко Діана ІІІ-МІІ-М
29. Обласний конкурс «Світ твоїх прав»Реферат «Історія виникнення права» м. Черкаси І місце Ярмоленко Євгеній ІV –М
30. Обласний конкурс «Історична спадщина Бушина» м. Черкаси І місце (міський етап)ІІ місце (обласний етап) Ярмоленко Євгеній ІV –М
31. Обласний конкурс дитячої творчості, організований обласною спілкою поетів Черкащини м. Черкаси І місце Гунько Анна ІV –М
32. Міська молодіжна акція «Свідомий водій-живий пішохід» м. Сміла Краща оперативна бригада Дибенко АльонаЦимбал ВалеріяРоманчук Ірина ІІІ-М
33. Місячник «Діти в Україні мають право» м. Сміла ІІІ місце Команда ліцею ІІ-ІІІ–і курси