Головна Сторінка директора Дорогі мої випускники!

Дорогі мої випускники!

Ось і закінчилось ваше ліцейне життя, закінчилась чудова пора безтурботного дитинства. Далі – дорога довжиною в життя. Хочу побажати вам щасливої дороги. Нехай на цій дорозі обов’язково буде престижний вищий навчальний заклад після закінчення якого ви отримаєте запрошення на престижну роботу. Нехай кожен з вас побудує свій дім, стане в ньому міцною опорою, створить міцну родину. Хочу побажати щоб по дорозі життя пліч опліч з вами йшли вірні друзі. Але хочу й застережити – не все так просто в житті як на папері. Будуть і труднощі, будуть і проблеми; будуть хвилини відчаю, розчарування, розгубленості, невпевненості. Згадайте тоді ліцей, ліцейні уроки, все чому ми вас вчили протягом 4-х років, адже ми намагалися навчити вас не тільки основам наук, вчителі вчили вас добру, порядності, витривалості, мужності, людяності; вчили дружити, любити. Згадайте – і всі проблеми подолаєте обов’язково.

Дорогі мої, хочу побажати вам, щоб у вирії життя ви не розгубили вдячність і добру пам’ять. Пам’ятайте батьківський дім, де вас завжди чекають і люблять. Не забувайте дзвонити, писати, їздити в гості – кращого подарунку батькам не придумати.

Ну а доля вчителя – кожному учневі віддавати часточку своєї душі, часточку серця, я впевнена, що ви це відчули, впевнена, що ви ніколи не забудете дороги до ліцею, адже ми вас теж завжди чекаємо і любимо.

Хай щастить вам, дорогі мої діти!

З любов’ю ваша Софія Анатоліївна.