Головна Сторінка директора Привітання із Святом останнього дзвоника.

Привітання із Святом останнього дзвоника.

Дорогі ліцеїсти, шановні батьки, колеги, гості!

Від щирого серця вітаю вас із Святом останнього дзвоника. Ось і добіг кінця ще один навчальний рік. Яким він був? Кожен рік ліцейного життя має свої ознаки, але рік, що закінчився для ліцейної родини був особливо щедрий на нововведення, перемоги, визнання, здобутки. На мою думку, цьому сприяло переселення в нове приміщення, мабуть дух науки, знань заселений в нього ще родиною Бобринських, панує і сьогодні.

В цьому році ліцеїсти дебютували у міжнародній олімпіаді «Ерудити планети», всеукраїнських конкурсах «Колосок», «Лелека», «Молодь тестує якість», «50 слів»; всеукраїнському форумі молодіжної дипломатії, тощо. Кожен дебют був результативний – визнання, відзнаки, перемоги. І як наслідок – диплом МОНУ та Академії педагогічних наук України «Лідер сучасної освіти». В ліцеї розпочав роботу європейський клуб «Ми разом». Всі ми стали свідками прем’єрного спектаклю нашого аматорського театру.

Я вдячна долі, що дарувала мені можливість працювати з найкращими вчителями, спілкуватися з найкращими батьками, вчити найкращих дітей.

Гляньте на наших першокурсників! Які там півроку адаптації! Вони стали ліцеїстами вже через два тижні. Пам’ятаєте, коли ми відзначали День науки, під час нагородження прізвища ліцеїстів-першокурсників лунали найчастіше. Молодці! Так тримати! Під час канікул відпочивайте, набирайтеся побільше сил, а першого вересня – вперед, за новими перемогами!

Другі курси. Ох і важко їм було! Класні кімнати без опалення, стеля протікала, але всі перешкоди подолали. Сьогодні ви веселі, гарні, впевнені у собі і своїх силах. І хоча попереду час іспитів, можливість змінити навчальний заклад, свій статус, я мрію першого вересня привітати кожного з вас на подвір’ї ліцею.

Треті курси. Дорогі мої, запам’ятайте цей рік і ці канікули, адже це останній рік безтурботного дитинства. Першого вересня ви прийдете у ліцей випускниками 2010 року.

Ну і нарешті, дорогі мої випускники! Ну от і все. Добіг кінця період вашого ліцейного життя. Останній раз ви стоїте на нашій урочистій лінійці в якості учнів ліцею. Сьогодні для вас пролунає останній дзвоник дитинства, дзвоник, який поверне ваше життя на 180 градусів. Кожен ранок 66 стежинок вели вас до ліцею, а далі ми йшли однією дорогою по країні знань. Через три тижні кожен з вас піде своєю дорогою назустріч долі. Я хочу вам побажати удачі, наполегливості, мужності, і, звичайно, везіння. Хай супутником вашого життя буде щастя!

Ще раз всіх вітаю з святом! Бажаю всім добра, миру, благополуччя!