Головна Євроклуб Наша діяльність Всеукраїнський форум молодіжної дипломатії

Всеукраїнський форум молодіжної дипломатії

Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Асоціація сприяння міжнародному бізнесу і розвитку та Молодіжне об'єднання народних дипломатів 9 квітня 2009 року організували проведення "Другого Всеукраїнського Форуму молодіжної дипломатії".

До участі у Форумі запрошувалися керівники та активісти євроклубів, представники руху шкіл ООН, центрів дитячої та молодіжної дипломатії, які під час першого етапу форуму у м. Кременчуці обмінялися досвідом роботи, презентували свої організації.

Смілу на цьому Форумі представляли дві школи: наш ліцей та колегіум.

Недаремно місцем проведення Форуму обрали Кременчук, адже воно знаходиться на перетині усіх географічних шляхів, у центрі багатьох історичних подій і завжди славилося своєю гостинністю, дипломатичністю, відкритістю, висококультурними та діловими якостями.

Сьогодні вітається прагнення молоді до широкого пізнання світу, до встановлення побратимських відносин з іншими країнами, до взаємообміну знаннями, культурою, передовими ідеями і просто власними думками. Тому і робота під час форуму була цікавою та динамічною.

Альона Дибенко,учениця ІІІ-М курсу, працювала у секції "Формування іміджу України" на базі ЗОШ №26, де мала нагоду презентувати роботу нашого ліцею у проектній діяльності та поділитися досвідом роботи в Міжнародному проекті "Школа Майбутнього". Вона активно взяла участь у ярмарку креативності та інновацій, у прийнятті проекту резолюції Форуму.

Усі учасники зібрання прийшли до висновку, що молоді люди, допитливі і завзяті, далекоглядні та прогресивні повинні постійно удосконалюватися, збагачуватися знаннями, творити і впевнено іти до своєї мети. І можливо не всі стануть дипломатами за професією, але дипломатами у повсякденному житті за манерами поведінки, діловими якостями, станом душі повинні бути усі обов'язково.

Приємно, що за результатами роботи І етапу другого Всеукраїнського Форуму молодіжної дипломатії нашу Олену запрошено до роботи ІІ етапу, який відбудеться у м.Києві 16 квітня 2009 року.