Головна Євроклуб Наша діяльність Ліцеїсти - учасники Всеукраїнського туру Європейського Молодіжного Парламенту

Ліцеїсти - учасники Всеукраїнського туру Європейського Молодіжного Парламенту1-2 травня у місті Черкасах відбувся регіональний відбір Міжнародної молодіжної громадської організації "Європейський молодіжний парламент - Україна", національна сесія якого пройде у місті Сумах.
Тема проекту: "Діалог між культурами - шлях до толерантності та демократії".
Ліцей активно долучився до роботи молодіжного Парламенту та в особах своїх учнів, а саме: Святецького Владислава, Головіної Вікторії, Торкайло Анастасії, Ткаченко Марини, Мазовецької Ніки, Маслюк Мар'яни, Зацаринної Наталії, гідно представив молоде покоління, яке спроможне розробляти рішення нагальних політичних, економічних, соціальних та культурних проблем ЄС і світу з точки зору молоді.
Ліцеїсти разом з представниками Парламенту працювали у різних комітетах:

  • Комітеті цивільних прав, справедливості та внутрішніх справ, де піднімалася проблема двомовності в Україні;
  • Комітеті прав людини, на розгляд якого було висунуто проблему расизму в Україні;
  • Комітеті цивільних свобод, справедливості та внутрішніх справ, де розглядалася проблема сучасного рабства та питання підтримки жертв нелегального перевезення людей за кордон.

Результатом такої клопіткої та цікавої роботи стала резолюція, яка містила ідеї та рішення, обговорені та прийняті комітетами. Кожен комітет представляв та захищав свою резолюцію на Генеральній асамблеї.
Резолюції передаються до Європейського Парламенту як ініціатива молоді.
Робота в регіонах завершилася, тепер будемо чекати на запрошення до роботи в Міжнародній сесії ЄМП, що збере активну молодь, яка через декілька років потенційно прийматиме рішення у своїх країнах, а також на рівні ЄС.