Aliante-Ukraine

Проект “Аліанте” – це щорічний міжнародний конкурс, який започатковано в 2000 році Асоціацією “Ягелло-2000” у Чехії. За вісім років свого існування конкурс набув широкої популярності та міжнародного визнання. Сьогодні конкурс проходить у чотирнадцяти країнах: Чеській Республіці, Польщі, Словаччині, Румунії, Литві, Латвії, Естонії, Угорщині, Нідерландах, Німеччині, Великобританії, Сполучених Штатах Америки, Україні та Грузії.
“Аліанте 2009 – Україна” є спеціальною версією міжнародного конкурсу Аліанте 2009, який вперше розроблено для проведення в Україні в 2004 році.
Конкурс “Аліанте” - це довготривалий проект, який складається з двох основних етапів, що є вмілим поєднанням теоретичних знань, фізичної підготовки та психологічної витривалості.

Що передбачає проект?
Перший етап конкурсу – це надання відповідей на 40 запитань, які стануть перевіркою знань про НАТО та міжнародну безпеку.
Другий етап – фінал, який включає військово-спортивні змагання переможців першого етапу конкурсу, організований за участю представників сектору безпеки. Фінал 2008 року проходив на українській військовій базі в Перевальному (це база в Криму, на якій відбувались зйомки фільму «Дев’ята рота»).
Переможців змагань очікують призи та можливість здійснити захоплюючу подорож на військові бази в країни-члени НАТО, що розташовані в Польщі, Чехії, Німеччині та в інших країнах.

Враховуючи всеукраїнський характер конкурсу, до участі запрошуються представники всіх регіонів України. Підтримується ініціативність, допитливість, енергійність, комунікабельність, прагнення до нових ідей та наполегливість на шляху до досягнення успіху!