Ліцеїст №36

Калейдоскоп подій

5-6 грудня 2008 р. в м. Черкасах на базі Черкаського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходив обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій «Користувач ПК». Від ліцею в ньому взяла участь команда у складі Занєгіна Євгена, Коваля Івана і Зіменкова Костянтина. За результатами конкурсу Занєгін Євген зайняв ІІ місце в номінації “WORD”, а вся ліцейна команда посіла ІІІ командне місце.
***
Вже втретє міжнародний благодійний фонд “Україна 3000” спільно з аналітичною агенцією “Українська марка” за підтримки Міністерства освіти та науки України проводять Всеукраїнський молодіжний конкурс “Новітній інтелект України” з метою пошуку, підтримки та залучення талановитої молоді до активної суспільної та наукової діяльності. Цього року свої роботи на конкурс представили 13 ліцеїстів у різних номінаціях економічної і гуманітарної тематики. Чекаємо результати з надією на перемогу.
***
З квітня 2001 року Міжнародний заочний математичний гурток почав проводити міжнародну дистанційну математичну олімпіаду «Третє тисячоліття». Організатором олімпіади та головою її журі є Федотов Валерій Павлович, член-кореспондент Міжнародної Академії інформатизації, кандидат фіз.-мат. наук. Проводиться вона для школярів з 7 по 11 клас. Ось і 30 січня 2009 року відбулася вже ІХ Міжнародна дистанційна математична олімпіада "Третє тисячоліття", в якій взяли участь ліцеїсти 8-11 класів математичного профілю.
Роботи надіслано до м. Санкт-Петербург, то ж чекаємо на результати і сподіваємося мати призерів, як і у попередні роки.
фото: foto 006.jpg
***
22 та 23 грудня в ліцеї проходив І етап (міський) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук шкіл міста.
22 грудня конкурсанти писали контрольні роботи з базових дисциплін, а 23-го відбувся власне сам захист робіт по секціях перед журі та учасниками конкурсу. Раді повідомити, що по ліцею маємо такі результати:
В секції "Фізика": І місце Ткаченко Олексій (ІІІ-М), ІІІ місце - Троценко Сергій (ІV-М)
В секції "Математика": І місце - Костенецька Владислава (ІV-М), І-ІІ місце - Святецький Владислав та Яценко Ірина (обоє з ІІІ-М), ІІІ місце Богун Ксенія (ІІІ-М)
В секції "Інформатика": І місце - Батіщев Олександр (ІV-М), ІІ місце - Осадчий Артем (ІІІ-М)
В секції "Економіка" переможною була робота Йолкіної Анастасії (ІV-М)
В секції "Медицина" І місце - Рак Юлія (ІV-Б),
В секції "Сільське господарство" ІІ місце - Тищенко Олександр (ІV-Б),
ІІІ місце - Салогуб Микола (ІV-Б)
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у ІІ етапі (обласному) конкурсу-захисту.
фото: foto02.jpg
***

Нові перемоги туристів
17.12.2008р. у Центрі туризму та краєзнавства відбувся ІІ тур змагань.
Цього разу туристи-ліцеїсти змагалися в особисто-командному конкурсі з геології.
Грамотами ЦТК за І місце у цьому конкурсі були нагороджені Шкварун Андрій, Бондаренко Зореслава, Іванченко Аліна, Жиляк Олена, учні ІІ-Б курсу, Ярмоленко Євген- учень ІV-М курсу.
Бажаємо нашим туристам-активістам нових звершень та перемог!!!Навчатися в школі майбутнього

23 січня 2009 року в рамках проекту " Школа майбутнього " у ліцеї відбувся круглий стіл, на якому були присутні учні-члени проекту " Виклики для шкіл " та представники міської влади : міський голова Андрій Валерійович Колесник і виконуюча обов'язки заступника міського голови, начальник відділу освіти Таїсія Григорівна Руснак.

Ліцеїсти звітували про пророблену роботу з моменту запуску проекту в життя :

  • соц.опитування учнів;
  • проведення анкетування;
  • співпрацю зі школами-партнерами з інших країн;
  • широке використання інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема порталу, спеціально створеного для цього проекту;
  • поїздку у Великобританію;
  • проведені дослідження.

Розмова велася навколо трьох основних проблем сучасної школи з теми:" Безпечна школа ":

  • булінг;
  • тютюнопаління;
  • вживання алкогольних напоїв.

Ліцеїсти разом з представниками влади намагалися знайти відповіді на болючі питання, які турбують сучасну молодь, що намагається жити і навчатися у безпечній школі, адже своє бачення такої школи вони матимуть нагоду презентувати на фінальній конференції у Будапешті 1-4 березня 2009 року. А Концепція "Школи Майбутнього" буде представлена в освітньому комітеті Парламенту Угорщини.

Між представниками влади та учнями ліцею відбулася ділова конструктивна розмова, у ході якої байдужих не було та й не могло бути, тому що ліцеїсти просто не можуть залишатися байдужими до проблем сучасної школи.

ФотогалереяМайбутнім абітурієнтам

Якщо ви розумні, талановиті, неординарні, винахідливі. Якщо ви закінчили 7 клас і перед вами постало питання, де далі навчатися, не вагайтеся ні хвилини.
Смілянський природничо-математичний ліцей – один з кращих навчальних закладів. Тільки тут, використовуючи новітні технології та методики навчання, найталановитіші учителі-професіонали будуть навчати вас протягом 5 років, щоби ви змогли без перешкод вступати у вибраний вами вищий навчальний заклад. Тут вам допоможуть стати по-справжньому ерудованою, досвідченою та цікавою людиною.
Незабутні заходи та свята зроблять життя у ліцеї цікавим та захоплюючим. А друзі, яких ви тут зустрінете, залишаться з вами назавжди, як власне і сам статус ліцеїста.

Дорогі абітурієнти та вельмишановні батьки!
Ви стоїте перед вибором, вибором нової школи, чи в силу різних обставин вам прийшлося змінити школу - рішення не з простих.
Ми вас добре розуміємо, як розуміємо і те, що вимоги, які ви висуваєте до нового закладу навчання, можуть відрізнятися від загальноприйнятого стандарту. Нам щиро хочеться допомогти вам обрати «гарну», «правильну», «вашу» школу!
Не знаємо, чи стане наш Ліцей саме такою школою, але віримо в те , що ніколи не пізно спробувати свої сили.
Ліцей- це заклад зі стабільним та високопрофесійним учительським складом та високою репутацією. Ми намагаємося висувати доволі високі вимоги до наших вихованців, так як оцінюється кожен ліцеїст не по «родоводу», а відповідно до своїх людських та ділових якостей.
Тому, перед тим, як зателефонувати нам, подумайте і зважте – чи готові ви (абітурієнти та батьки) до клопіткої роботи, активного людського спілкування та до прийняття правил та законів, за якими живе наш заклад. Якщо так – приходьте, приймемо вас з радістю!!! Ми вам обов’язково допоможемо: навчимо, покажемо, розповімо і зробимо ще багато чого цікавого та корисного! І обов’язково разом!!!
Удачі вам і до зустрічі!!!


 

Про ліцей з любов'ю

Прокопова Оксана ( І-М курс)

Ліцей… Як багато вражень лише у одному слові. Емоції, що переповнюють мене не можна ні з чим порівняти. Першокурсники, як завжди, усі веселі, енергійні, жартують, радіють життю.
Ми з нетерпінням чекаємо наступного дня, щоб отримати багато нових вражень.

Охай Аліна ( І-М курс)

Ліцей невеликий. Усі добре знають один одного. Для мене він- одна велика родина. Кожного ранку я іду сюди із задоволенням, оскільки я зустріла тут багато друзів.

Хоруженко Денис (І-М курс)

Коли я вперше прийшов у ліцей , то перше враження було таким: як у такій маленькій будівлі, порівняно з моєю школою, можна взагалі навчатися.
Але ось уже півроку я тут- і це просто прекрасно.

Костенецький Дмитро (І-М курс)

Особисто для мене ліцей- це перший крок у доросле життя. Новий колектив, нові учителі, маса нових вражень.
Я люблю свій ліцей.

Йосипенко Ольга (І-М курс)

Коли я переступаю поріг ліцею, мене починають переповнювати позитивні емоції. Тут я влилася у велику родину, де старшокурсники завжди готові прийти тобі на допомогу. Особисто для мене це дуже важливо. Тому кожен, хто приходить сюди, ніколи не забуде свого першого дня у ліцеї.

Глінова Олександра (І-М курс)

Ліцеїст - це людина, на яку дивляться з повагою. І тоді сама почуваєшся гордо, бо відчуваєш відповідальність за ті слова, які проговорила, виголошуючи клятву ліцеїста.

Борисов Максим (І-М курс)

В ліцеї мені добре.
Я зрозумів, що в моєму житті з’явився стимул- досягти «Евересту знань». Я буду намагатися підтримувати той імідж ліцею, що склався за багато років моїми попередниками.

Піщенко Дарина (І-М курс)

Коли я прийшла у цей заклад, то, звичайно, спочатку сумувала за своєю школою. Адже це природно. Але за півроку навчання тут я зрозуміла, що ліцей- це круто.
Мій І-М – це 37 галасливих однокласників, але в душі усі ми - білі та пухнасті.

Лісова Мирослава (І-М курс)

Я почуваюся потрібною ліцейній родині. Мені тут комфортно і затишно. Я рада, що стала її почесним членом. Тут можна бути просто самим собою. Щоранку з нетерпінням поспішаю до школи, бо впевнена, що тут тебе радо зустрінуть щирі посмішки друзів та учителів.

Гандзій Альвіна (І-Б курс)

У мене дуже багато позитивних вражень від навчання в ліцеї. Я знайшла нових друзів, збагачую свої знання, пізнаю світ уже по-дорослому. Живу і насолоджуюся життям, бо воно- прекрасне у колі нових друзів.