Король Ігор

Щира дяка…
Перед переходом до ліцею зі звичайної школи, я від знайомих і не тільки, чув тільки гарні відгуки про цей навчальний заклад. Оскільки на той час я вже зупинив свій вибір на медичному вищому навчальному закладі, тому разом з батьками ми вирішили продовжити моє навчання в ліцеї на біологічному курсі тому, що для вступу мені потрібно було здавати іспит з біології. Ми подали документи і я потрапив в коло ліцеїстів!!!
Чесно кажучи, спочатку мені було навіть трохи лячно, оскільки я потрапив в нове середовище, новий колектив, нові звичаї і традиції, нові складнощі які треба було долати. Спочатку, звичайно, було трохи важко вчити домашні завдання, і взагалі сприймати інформацію в збільшеному обсязі ніж це було до того! Але за короткий відрізок часу я освоївся в цьому новому середовищі існування і почав працювати над собою і над досягненням своєї мети.
Ліцей дав мені дуже багато нового, корисного і цінного!
По-перше, це звичайно безцінні знання, за які я дуже вдячний всьому педагогічному колективу який доносив їх до нас, до наших голівок))) Після вступу до Черкаського медичного коледжу на факультет ортопедичної стоматології мені знадобились знання з багатьох предметів, і я їх часто використовував на протязі всього навчання і закінчив його з відзнакою!!!
По-друге, вміння спілкуватись, правильно висловлювати свої думки, дискутувати, займатись серйозною роботою - я маю на увазі наукові роботи! На той час для мене це було так серйозно и складно, що я не можу передати словами! І ще після навчання в ліцеї в мене залишилась маса приємних, радісних, теплих спогадів. В мене з’явилось багато друзів, з якими по можливості я зустрічаюсь і ми згадуємо минулі ліцейні роки і говоримо про теперішнє, про те хто, чого вже на даному етапі свого життя досяг, і хто ще чого прагне.
Зараз я працюю за фахом – зубним техніком і мрію з часом здобути вищу освіту.
На останок хочу ще раз подякувати педагогам за їх титанічну працю, а Софії Анатоліївні за такий прекрасний навчальний заклад і побажати досягнення нових вершин, творчої наснаги і побільше здібних учнів!
З повагою,  Король Ігор,
Випускник  2006 року