Ерудити Планети

Онлайн-олімпіада «Ерудити планети» - це система інтелектуальних онлайн-тестів, на які одночасно відповідають всі учасники команд.
Сприяє всебічному розвитку особистості учнів, діти залучені у постійний і захоплюючий процес пізнання і відкриттів.
При виконанні завдань олімпіади всередині кожної команди створюється особлива атмосфера, виховується командний дух, "відчуття ліктя" товариша, гарний настрій, набуваються неоціненні досвід та навички.
Олімпіада розвиває уміння людини, здатної самостійно, опираючись лише на власні сили і знання, прокласти собі шлях в житті.

10 лютого 2009 р. ми одержали Сертифікати Російського комітету з реєстрації рекордів планети, Міжнародного клубу рекордсменів "Інтерстронг" за активну учась і досягнення високих результатів у VII Міжнародній олімпіаді студентів і школярів "Ерудити планети-2008" за участю команд з Росії, Австрії, Аргентини, В'єтнаму,Німеччини, Мальти, Польщі, Фінляндії, Франції та країн близького зарубіжжя.

Сертифікат маємо як загальноліцейний, так і кожна з трьох команд-учасниць. Вітаємо команди:
"Нечайники" (ІІІ-М) у складі Бардадима Івана, Занєгіна Євгена, Ткаченка Олексія, Бутрика Олександра;
"Ніка" (ІІІ-М) у складі Богун Ксенії, Романчук Ірини, Цимбал Валерії, Дибенко Олени.
"Індикатори" (ІІІ-Б) у складі Олексенко Ганни, Бондаренко Анастасії, Буйновської Яни, Ченчевик Олени.

Так тримати!!!

Сьогодні, 2 лютого 2010 року, ми одержали Сертифікати Російського комітету з реєстрації рекордів планети, Міжнародного клубу рекордсменів "Інтерстронг" за активну участь і досягнення високих результатів у VIII Міжнародній олімпіаді студентів і школярів "Ерудити планети-2009" за участю команд з Росії, Австрії, Аргентини, В'єтнаму, Німеччини, Мальти, Польщі, Фінляндії, Франції та країн близького зарубіжжя.

Сертифікат маємо як загальноліцейний, так і для команди-учасниці "Girl`s Time".
Вітаємо шістьох учениць ІІІ-Б курсу на чолі з Онойко Катериною.

Так тримати наступникам!!!