Головна Абітурієнту

Майбутнім абітурієнтам

Якщо ви розумні, талановиті, неординарні, винахідливі. Якщо ви закінчили 7 клас і перед вами постало питання, де далі навчатися, не вагайтеся ні хвилини.
Смілянський природничо-математичний ліцей – один з кращих навчальних закладів. Тільки тут, використовуючи новітні технології та методики навчання, найталановитіші учителі-професіонали будуть навчати вас протягом 4 років, щоби ви змогли без перешкод вступати у вибраний вами вищий навчальний заклад. Тут вам допоможуть стати по-справжньому ерудованою, досвідченою та цікавою людиною.
Незабутні заходи та свята зроблять життя у ліцеї цікавим та захоплюючим. А друзі, яких ви тут зустрінете, залишаться з вами назавжди, як власне і сам статус ліцеїста.

Дорогі абітурієнти та вельмишановні батьки!

Ви стоїте перед вибором, вибором нової школи, чи в силу різних обставин вам прийшлося змінити школу - рішення  не з простих.
Ми вас добре розуміємо, як розуміємо і те, що вимоги, які ви висуваєте до нового закладу навчання, можуть відрізнятися від загальноприйнятого стандарту. Нам щиро хочеться допомогти вам  обрати «гарну», «правильну», «вашу» школу!
Не знаємо, чи стане наш Ліцей саме такою школою, але віримо в те , що ніколи не пізно спробувати свої сили.
Ліцей- це заклад зі стабільним та високопрофесійним учительським складом та високою репутацією. Ми намагаємося висувати доволі високі вимоги до наших вихованців, так як оцінюється кожен ліцеїст не по «родоводу», а відповідно до своїх людських та ділових якостей.
Тому, перед тим, як зателефонувати нам, подумайте і зважте – чи готові ви (абітурієнти та батьки) до клопіткої роботи, активного людського спілкування та  до прийняття  правил та законів, за якими живе наш заклад. Якщо так – приходьте, приймемо вас з радістю!!! Ми вам обов’язково допоможемо: навчимо, покажемо, розповімо і зробимо ще багато чого цікавого та корисного! І обов’язково разом!!!
Удачі вам  і до зустрічі!!!