Головна Батькам

Батькам

Доброго дня, шановні батьки!

Раді вітати вас на сторінках нашого розділу для батьків, бабусь, дідусів та інших близьких родичів, зацікавлених у якісній освіті своїх дітей.

Якщо ви вже зайшли на сайт ліцею, то маєте унікальну нагоду вирішити хоча б деякі з постійних батьківських проблем, не заходячи в ліцей, не зустрічаючись з адміністрацією закладу та вчителями, не дивлячись у винуваті оченята нащадків. Наприклад, ви можете дізнатися про результати вступу у вузи, списки вступників до ліцею, результати ЗІРЛ (загального індивідуального рейтингу ліцеїста) та ЗІРКи (загального індивідуального рейтингу класу) та багато іншої важливої інформації.

Ви можете залишити своє запитання для обговорення і дізнатися думки інших батьків з цього приводу.

Ми намагаємось створити освітнє середовище, яке максимально сприятиме розвитку Вашої дитини - Ваші побажання, роздуми, поради...

Дякуємо за співпрацю!

Софія Анатоліївна