Головна Батькам

Батькам

Доброго дня, шановні батьки!

Раді вітати вас на сторінках нашого розділу для батьків, бабусь, дідусів та інших близьких родичів, зацікавлених у якісній освіті своїх дітей.

Якщо ви вже зайшли на сайт ліцею, то маєте унікальну нагоду вирішити хоча б деякі з постійних батьківських проблем, не заходячи в ліцей, не зустрічаючись з адміністрацією закладу та вчителями, не дивлячись у винуваті оченята нащадків. Наприклад, ви можете дізнатися про результати вступу у вузи, списки вступників до ліцею, результати ЗІРЛ (загального індивідуального рейтингу ліцеїста) та ЗІРКи (загального індивідуального рейтингу класу) та багато іншої важливої інформації.

Ви можете залишити своє запитання для обговорення і дізнатися думки інших батьків з цього приводу.

Ми намагаємось створити освітнє середовище, яке максимально сприятиме розвитку Вашої дитини - Ваші побажання, роздуми, поради...

Дякуємо за співпрацю!

Софія Анатоліївна

 

Коментарі  

 
#2 Оксана 02.10.2016 12:49
Дорога адміністрація! Батькам ліцеїстів 3-м курсу цікаво знати, навіщо потрібен дітям вчитель англійської мови, який у поїздках проводить більш як половину робочого часу? ДПА провалене, жодної підготовки до нього вчитель навіть не намагався зробити, і тепер - знову у від`їзді. Репетитор - єдина можливість вчити предмет.За що тоді ця людина отримує заробітну плату? І чи відповідає таке ставлення стандартам ліцею?
Батьки, приєднуйтесь, висловлюйте свої думки з цього приводу.
Цитувати
 
 
#1 anet 19.12.2010 14:29
більше заходів разом з батьками, і взагалі активніше залучати батьків. Ми з Вами!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити