Головна Абітурієнту Особливості навчання у нас

Особливості навчання у нас

Дорогі абітурієнти! Що ви повинні знати про ліцей вже сьогодні? По-перше, це особливості режиму навчання. У нас двотижневий розклад. Це означає, що розклад уроків І та ІІ тижня різний. Це зроблено для того, аби не перевантажувати учнів. З цією ж метою уроки проводяться парами. Перших чотири уроки - це дві пари. Пара - це 3 уроки по 30 хвилин. Виходять ті ж 90 хвилин двох уроків. Це дозволяє вчителю раціональніше використовувати час уроку та планувати різні види діяльності учнів. А п'ятий та шостий уроки - по 45 хвилин. Це для того, щоб предмети, які не є поглибленими, не вивчалися один раз на 2 тижні.

Чому пари? А тому, що учням є можливість ефективніше підготувати 2-3 предмети, ніж 6, якщо уроків 6, і всі різні.

По-друге, це наукова діяльність ліцеїстів. Кожен учень ліцею має написати один науковий реферат та одну науково-дослідницьку роботу за весь час навчання у нашому закладі. Це обов'язково!

По-третє - проектна діяльність. Це теж обов'язково!

По-четверте, кожен вид діяльності не проходить непоміченим. Адже у нас є рейтинг як особистий кожного ліцеїста, так і рейтинг класу (курсу).  За підсумками навчального року ліцеїсти з найвищим рейтинговим балом (по курсах)  нагороджуються грамотами та грошовими преміямиWink

Далі. У нас шкільна форма. У нас не палять. Ми дружна родина.

І, нарешті - вчитися в ліцеї цікаво!Smile Чекаємо тебе!