Головна Новини Свято - перший крок у доросле життя...

Свято - перший крок у доросле життя...

Автор: Svetlana   
Середа, 14 червня 2017 15:51

13 червня у стінах нашої актової зали відбувся справжній урочисто-святковий захід – наші любі дев’ятикласники отримували свої свідоцтва про завершення базової освіти – свої перші документи та перепустки у доросле життя.

У цей день наш ліцей просто розцвів від яскравих суконь чарівних дівчаток, від аромату квітів, принесених з вдячністю для своїх учителів, від веселого та дружнього гомону  другокурсників, батьків, учителів, гостей свята.

Привітати присутніх на святі із такою важливою  подією мали честь наша люба Софія Анатоліївна,  президент ліцею  Валерій Бондаренко. А Катя Оношенко та Іра Береславська, як завжди, дарували нашим гостям прекрасні музичні вітання.

Другокурсники теж осторонь не стояли. Альона Косенко, Мар’яна Іллющенко, Влад Коваленко та Коля Подлєсний стали ведучими свята і вдало керували розвитком його подій.

Вітаючи гостей та несучи вдячність своїм батькам, учителям, гостям, продемонстрували свій неабиякий музичний талант Данііл Лавренко, Дар’я Сидоренко, Влад Коваленко.

Лунали пісні у виконання Яни  Чмиренко та Оксани Таран.

А підготовлені класним керівником  Ольгою Анатоліївною Гунько  презентації дали можливість нашим винуватцям свята ще раз зануритися у світ власного  щасливого дитинства та безтурботних ліцейних років.

Свято минуло, але залишило по собі безліч теплих спогадів, радісних емоцій. Як усе-таки приємно, стоячи на сцені усім класом, виконувати свій рідний гімн – гімн ліцею! У такі хвилини, навіть якщо і маєш якісь інші радикальні  плани на зміни, розумієш, що твоє місце саме тут, серед  тепер уже старшокурсників ліцею.

А тим, хто вирішив іти навчатися у коледжі чи технікуми, обравши фах до душі, ми бажаємо удачі, але все ж таки з надією сподіваємося, що на першовересневій лінійці усі знову будемо разом!