Головна Новини А у нас... у мовному таборі...

А у нас... у мовному таборі...

Автор: Svetlana   
Середа, 14 червня 2017 13:28

Головна мета мовного табору, що гостинно відчинив свої двері для ліцеїстів, – розвиток комунікативних навичок.

Цього року набуті знання та навички ліцеїсти реалізовують у проекті «Люби своє рідне місто, думай про його майбутнє» - «Love your native town. Think about its future»  та проектах e -Twinnig.

Керівники мовного табору, учителі англійської мови, Тетяна Євгенівна Ярмиш та Наталя Олександрівна Реєз, допомагають своїм вихованцям удосконалювати навички володіння англійською мовою.

Протягом роботи в проекті учні І-Б курсу створили девіз, символ табору та правила роботи в літній мовній школі.

 

Девізом стали слова:
My native town
You are like a flower,
My native town
You are like a song.
My native town
You become much better.
Oh, Smila, we love you best of all!

Кожен учасник проекту обрав собі роль для участі в ньому.

Ліцеїсти слухали цікаві факти про історію міста, які розповідав дітям голова громадської організації «Пошук» Андрій Іванов. Почуте українською, перекладали англійською, вправляючись у граматиці та вивчаючи нову лексику. Дізнавалися про відомі місця нашого міста в минулому та сьогодні. Робили фотографії сучасної Сміли та порівнювали з фотокартками Сміли колишньої. Опираючись на факти з історії міста, створювали  власні розповіді про його минувшину.

Діти обговорювали 10 причин, чому вони люблять Смілу, та обмінювалися інформацією, практикуючи діалогічне мовлення.

Ліцеїсти І-Б курсу перекладали вірші з англійської мови українською  та колективно обирали  найвдаліший, на їхню думку, переклад.

Учні ІІІ-М курсу  працювали в проекті e-Twinnig «Show me your town» - «Покажи мені своє місто». У результаті своєї роботи створили відео про визначні місця у рідному містечку над Тясмином.

Діти ІІІ-Б курсу перевіряли свої знання з географії міста, говорили англійською мовою, відповідаючи на запитання  бліц-опитування та створюючи діалоги з теми.

Під час хвилинкок відпочинку та релаксу тацювали усі разом під супровід англомовних виконавців.

Учениця ІІІ-Б курсу Касюкевічус Лєра плідно попрацювала над презентацією «Smila, I love you so much».

Усі учасники проекту проводили ігри з м’ячем.: «True or False», «Сonfusion», «The Opposite». Граючись, навчалися тонкощам англійської мови.

Найактивнішими учасниками мовного табору були  Лєра Касюкевічус, Величко Маринка, Іра Кисіль, Іваній Ліля, Горбунова Настя, Іщенко Маринка та  Хорунжа Мирося.

А насамкінець учасники мовного табору створили макети міста своєї мрії, які потім презентували перед своїми однолітками, аргументуючи кожну деталь свого вимріяного містечка.

Дні злинули зовсім непомітно, адже там, де цікаво, час не береться до уваги, він просто лине, як і саме життя.

Діти набралися нового досвіду, пізнали щось новеньке, відпочили та підтягли своє мовлення.