Головна Новини Таке радісне і водночас сумне свято - Свято останнього дзвоника

Таке радісне і водночас сумне свято - Свято останнього дзвоника

Автор: Svetlana
Вівторок, 30 травня 2017 10:05

Для ліцейної родини цей рік промайнув, неначе одна мить. Не встигли зогледітися, а вже й весна заглянула у світлі ліцейні вікна, нагадуючи про велике шкільне свято – Свято останнього дзвоника.

Ось і пролунав він для ліцеїстів цей останній дзвіночок  у 2016-2017 навчальному році.

Це свято – особливе і для учнів, і для вчителів. Здавалось, закінчилися уроки, настала пора канікул, пора відпочинку. На святковій лінійці  вся ліцейна родина знову зібралася разом. Родина, яку об'єднує любов  до рідного ліцею, до свого міста, Батьківщини. Дружба і злагода об'єднали тут  усіх присутніх –  учнів, батьків, учителів та гостей.  А ще – це свято прощання із найстаршими ліцеїстами, із нашими четвертокурсниками.

Для них це свято особливе. Вони чекали його із нетерпінням цілих чотири роки, а дочекавшись, не змогли вгамувати емоції. У душі поволі підіймався сум за друзями, за вчителями, за класом та навіть за рідними стінами ліцею. Враз прийшло усвідомлення того, що це насправді востаннє ти стоїш на лінійці у статусі ліцеїста. А так не хочеться прощатися із ліцеєм!

На святі лунали слова привітання від директора Софії Анатоліївни, наших гостей, від учителів  та батьків, лунали прекрасні пісні рідною мовою, які сповнювали душу почуттям гордості за рідну державу, почуттям любові до неї і поваги.   І все-таки десь  глибоко в душі кожен розумів – минув цілий рік. Цілий рік життя, сповнений нових радощів і відкриттів, нових емоцій і творчих знахідок. Він був успішним цей рік.

То ж гарного усім відпочинку! Вдалого складання іспитів та здачі ЗНО.

І нехай новий 2017-2018 навчальний рік принесе ще більше успіхів усім нам, нехай відкриває перед нами нові незвідані горизонти!

А допоки нехай триває наше літо-літечко, нехай будуть розваги і приємні несподіванки, нехай щастить щодня, щогодини – скрізь і у всьому!..