Головна Про ліцей Олімпіади, конкурси, турніри Переможці ХVІІ весняної олімпіади з базових дисциплін

Переможці ХVІІ весняної олімпіади з базових дисциплін

Місце Прізвище учня Курс Предмет Учитель
І місце Валявська Єлизавета ІІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІ місце Казімко Віталіна ІІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІІ місце Шпак Юрій ІІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІІ місце Косенко Альона ІІ-М математика Осадча Р.В.
І місце Теліга Владімір І-М математика Осадча Р.В.
ІІІ місце Горобець Сергій І-М математика Осадча Р.В.
І місце Іллющенко Мар’яна ІІ-М англійська мова Ярмиш Т.Є.
І місце Косенко Олена ІІ-М англійська мова Ярмиш Т.Є.
ІІ місце Таран Оксана ІІ-М англійська мова Ярмиш Т.Є.
ІІІ місце Куча Аліна ІІ-М англійська мова Ярмиш Т.Є.
І місце Нікітченко Каріна І-М англійська мова Ярмиш Т.Є.
ІІ місце Литвин Денис І-М англійська мова Ярмиш Т.Є.
ІІ місце Бердник Анастасія І-Б англійська мова Реєз Н.О.
ІІ місце Міщенко Софія І-М англійська мова Ярмиш Т.Є.
ІІІ місце Вараксіна Вікторія І-М англійська мова Ярмиш Т.Є.
І місце Король Софія ІІІ-Б англійська мова Реєз Н.О.
ІІ місце Касюкевічус Валерія ІІІ-Б англійська мова Реєз Н.О.
І місце Іллющенко Мар’яна ІІ-М правознавство Гунько О.А.
ІІ місце Куча Аліна ІІ-М правознавство Гунько О.А.
ІІІ місце Овсійчук Єлизавета ІІ-М правознавство Гунько О.А.
І місце Касюкевічус Валерія ІІІ-Б правознавство Гунько О.А.
ІІ місце Гречана Тетяна ІІІ-М правознавство Гунько О.А.
ІІІ місце Мандрова Валентина ІІІ-М правознавство Гунько О.А.
ІІ місце Величко Марія І-М історія Гунько О.А.
І місце Куча Аліна ІІ-М історія Гунько О.А.
ІІ місце Іллющенко Мар’яна ІІ-М історія Гунько О.А.
І місце Касюкевічус Валерія ІІІ-Б історія Гунько О.А.
ІІІ місце Гречана Тетяна ІІІ-М історія Гунько О.А.
І місце Міщенко Софія І-М географія Хроменко З.В.
ІІ місце Береславська Ірина І-М географія Хроменко З.В.
ІІІ місце Малюк Ксенія І-Б географія Хроменко З.В.
І місце Іллющенко Мар’яна ІІ-М географія Хроменко З.В.
ІІ місце Куча Аліна ІІ-М географія Хроменко З.В.
ІІІ місце Овсійчук Єлизавета ІІ-М географія Хроменко З.В.
І місце Чернишова Анастасія ІІІ-Б географія Хроменко З.В.
І місце Вшивкова Анастасія ІІІ-Б географія Хроменко З.В.
І місце Касюкевічус Валерія ІІІ-Б географія Хроменко З.В.
ІІ місце Іщенко Марина ІІІ-Б географія Хроменко З.В.
ІІ місце Оношенко Катерина ІІІ-Б географія Хроменко З.В.
ІІ місце Гречана Тетяна ІІІ-М географія Хроменко З.В.
ІІІ місце Настенко Єлена ІІІ-Б географія Хроменко З.В.
ІІІ місце Кисіль Ірина ІІІ-Б географія Хроменко З.В.
ІІІ місце Мандрова Валентина ІІІ-М географія Хроменко З.В.
ІІІ місце Валявська Єлизавета ІІІ-М географія Хроменко З.В.
ІІІ місце Коцуконь Марія ІІІ-М географія Хроменко З.В.
І місце Бердник Анастасія І-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Хорунжа Мирослава І-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Малюк Ксенія І-Б біологія Цвященко П.К.
І місце Стешенко Марія ІІ-М біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Корчебна Діана ІІ-М біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Вдовиця Михайло ІІ-М біологія Цвященко П.К.
І місце Касюкевічус Валерія ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Настенко Єлена ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Кисіль Ірина ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Іщенко Марина ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Григор’єв Роман ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
І місце Стоянов Микола І-Б хімія Чайченко-Михлик Л.М.
І місце Горобець Сергій І-М хімія Хуртенко Л.О.
ІІ місце Бердник Анастасія І-Б хімія Чайченко-Михлик Л.М.
ІІІ місце Зінченко Юлія І-Б хімія Чайченко-Михлик Л.М.
І місце Куча Аліна ІІ-М хімія Чайченко-Михлик Л.М.
ІІ місце Таран Оксана ІІ-М хімія Чайченко-Михлик Л.М.
ІІІ місце Іллющенко Мар’яна ІІ-М хімія Чайченко-Михлик Л.М.
І місце Касюкевічус Валерія ІІІ-Б хімія Чайченко-Михлик Л.М.
ІІ місце Григор’єв Роман ІІІ-Б хімія Чайченко-Михлик Л.М.
ІІІ місце Настенко Єлена ІІІ-Б хімія Чайченко-Михлик Л.М.
І місце Бутрик Анастасія І-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Хорунжа Мирослава І-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІІ місце Ульянченко Марина І-Б українська мова Береговенко Т.В.
І місце Іллющенко Мар’яна ІІ-М українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Стешенко Марія ІІ-М українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Косенко Альона ІІ-М українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Куча Аліна ІІ-М українська мова Береговенко Т.В.
ІІІ місце Овсійчук Єлизавета ІІ-М українська мова Береговенко Т.В.
І місце Касюкевічус Валерія ІІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Король Софія ІІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІІ місце Настенко Єлена ІІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
І місце Міщенко Софія І-М українська мова Лісова С.І.
ІІ місце Нікітченко Каріна І-М українська мова Лісова С.І.
ІІ місце Мартовицький Максим І-М українська мова Лісова С.І.
ІІ місце Вараксіна Вікторія І-М українська мова Лісова С.І.
ІІ місце Зарічанська Олена І-М українська мова Лісова С.І.
І місце Чурілова Анна ІІІ-М українська мова Лісова С.І.
ІІ місце Черненко Олександра ІІІ-М українська мова Лісова С.І.
ІІІ місце Галушка Анна ІІІ-М українська мова Лісова С.І.
ІІІ місце Коцуконь Марія ІІІ-М українська мова Лісова С.І.
ІІ місце Береславська Ірина І -М фізика Волошина М.С.
ІІ місце Теліга Владімір І -М фізика Волошина М.С.
ІІІ місце Горобець Сергій І -М фізика Волошина М.С.
І місце Косенко Олена ІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІ місце Стешенко Марія ІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІ місце Подлєсний Микола ІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІІ місце Іллющенко Мар’яна ІІ-М фізика Волошина М.С.
І місце Мандрова Валентина ІІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІ місце Король Юрій ІІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІІ місце Казімко Віталіна ІІІ-М фізика Волошина М.С.