Головна Новини День Цивільного Захисту

День Цивільного Захисту

Автор: Alla
Четвер, 13 квітня 2017 15:00

13 квітня 2017 року у ліцеї було проведено ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ.

У рамках дня цивільного захисту було проведено загальноліцейну лінійку, на якій учням ліцею було оголошено наказ начальника ЦЗ ліцею  «Про проведення  Дня ЦЗ і КОТ у ліцеї» та  доведено задачі  з проведення відповідних завдань і планових заходів.

Протягом дня згідно з планом було проведено заходи, які акцентували увагу учнів на потребі вироблення навичок безпечної поведінки у разі надзвичайних ситуацій. Так учні І-Б курсу взяли участь у майстер-класі з виготовлення ватно-марлевих пов’язок. На перервах учні з цікавістю оглядали виставку засобів хімічного захисту, яку підготував викладач предмета «Захист Вітчизни» П.О.Завгородній. Ліцеїсти мали змогу ознайомитись з будовою вогнегасників та практичним їх застосуванням. Учні  знайомились з пам’ятками щодо безпечної поведінки, які було розміщено на інформаційному стенді.

А учні, які вивчають предмет «Захист Вітчизни», відпрацьовували нормативи щодо використання індивідуальних засобів захисту.

Учні ліцею взяли участь у проведенні навчальної евакуації.

Протягом дня у ліцеї діяла тематична виставка.

Також класними керівниками було проведено  виховні години, бесід з цивільного захисту.

1Б,М  курси -  Щоб не сталося біди, обережним будь завжди. Основні правила поведінки при виявленні розливу ртуті.

ІІ-М курс- Правила поведінки у сховищах та укриттях. Основні правила поведінки при виявленні маловідомих предметів.

ІІІ-Б курс- Пожежа, її види, засоби захисту. Основні правила поведінки при виникненні пожежі в квартирі.

ІІІ-М курс- Дії під час надзвичайних ситуацій природного характеру. Основні правила поведінки під час грози, сильного вітру, шквалів.

ІV –Б, М курси -   Герої Небесної сотні.

День ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ пройшов цікаво та організовано.