Головна Новини У ліцеї стартував творчий проект "А у нашому класі..."

У ліцеї стартував творчий проект "А у нашому класі..."

Автор: Svetlana
Четвер, 13 квітня 2017 13:30

Квітень у ліцеї розпочався не лише Тижнем благодійності, а й творчими звітами ліцеїстів та їхніх класних керівників щодо проведеної навчально-виховної роботи у класних колективах. Першопрохідцями цього творчого проекту стали наші майбутні випускники.

Звіт класних колективів четвертих курсів перед адміністрацією, учителями та громадськістю ліцею відбувся 10 квітня у кабінеті фізики. Випускники 2017  розповіли про навчання та  свої досягнення протягом чотирьох років.
Розпочала захід вітальною піснею «А я бажаю Вам добра…»  Анжеліка Федорченко.

Дмитро Чубін як екс- президент привітав присутніх у залі та звернувся до першокурсників, на яких нині покладається почесне і нелегке завдання: продовжити естафету  навчання  в Рідному Ліцеї та примножити його кращі традиції.  Дмитро передав першокурсниці Діані Еленгаупт  книгу «Хроніка життя ліцеїстів», де юні науковці будуть записувати свої добрі справи, робити спроби пера, фіксувати цікаві моменти ліцейного буття.

Далі взяла слово Тетяна Вергелес, учениця ІУ-Б курсу,  учасниця міжнародних проектів, і з хвилюванням розповіла, наскільки цікавим, насиченим та змістовним було для неї навчання. Особливо дівчині запам’яталися поїздки у рамках роботи в проектах  до Польщі під керівництвом учителя англійської мови  Тетяни Євгеніївни Ярмиш.

Активна учасниця органів ліцейного самоврядування - Юлія Шепелєва- ось уже четвертий рік підбиває підсумки рейтингу ліцеїстів – однокласників. Це нелегке, але дуже почесне завдання, з яким Юлія як  компетентний у цих справах спеціаліст успішно справляється.

Дмитро Плаксюк розповів про  навчання в МАН та участь в обласному конкурсі – захисті наукових робіт, зокрема його цікавить тема найновіших досягнень генетики. Далі про кропітку діяльність над науковою роботою розповіла учениця ІУ-Б курсу      Юлія Бойко, яка цього року обрала темою дослідження актуальні проблеми підліткової психології.

Максим Бугайов  розповів про своє захоплення авіамоделюванням – воно триває ось уже майже десять років.
Також було представлено виставку творчих доробків випускників 2017: вишивка хрестиком Юлії Шепелєвої, картини олією Тетяни Вергелес, Дарії Бондаренко,  Владислави Осадчої, Марії Чернай, блокноти Анастасії Мельник, модель літака Максима Бугайова.

З презентаціями від класних колективів виступили і класні керівники Марія Сергіївна Волошина та Тетяна Володимирівна Береговенко.

Слід відзначити, що за роки навчання у нашому закладі нового типу  ліцеїсти не лише здобули знання, а й стали компетентними молодими людьми, здатними до конкуренції серед освіченої молоді України. Вони своєю діяльністю проклали  міст між минулим та  прийдешнім,  здобули   не тільки знання, але й насамперед навчилися  вчитися і  шукати компетентні  відповіді на складні запитання сучасності,   розв’язувати будь – які проблеми.

Заключне слово  проголосила директор ліцею  Софія Анатоліївна Гнідая. Вона звернулася із словами подяки до випускників за старанність, творчість та ерудицію.

Звіт четвертокурсників відбувся у доброзичливій теплій атмосфері і ще раз довів: за будь-яких обставин, у якому б приміщенні не знаходився  ліцей, які б випробування нас  не очікували, кращі ліцейні традиції збережуться завжди і всюди. А  кожне покоління ліцеїстів їх по-своєму  примножуватиме  і власними  здобутками виведе  Ліцей на новий, ще вищий рівень.

Тож – до Вершин!