Головна Новини Благородна місія

Благородна місія

Автор: Svetlana   
Четвер, 13 квітня 2017 11:59

Ліцеїсти тісно співпрацюють з громадською організацією «Пошук» та її очільником Андрієм Івановим, що активно розгорнули  свою діяльність у Смілі.

Це можливість для учнів краще пізнати історію свого міста, поспілкуватися з цікавими людьми, долучитися до пізнавальної пошукової роботи та поглибити знання щодо минувшини.

10 квітня ліцеїсти організували мініекодесант на територію колишньої військової частини, що розташувалася неподалік ліцею.

Потрапивши на так звану закриту територію, опинилися неначе у знаменитому кінофільмі «Сталкер».

А мета цієї акції була більш ніж благородна – розчистити територію для проведення заходу щодо відзначення Міжнародного  дня визволення  в’язнів фашистских концтаборів, адже на території колишньої військової частини, де під час війни 1941-1945 років знаходився табір військовополонених,  розташована чи не найбільша у місті розстрільна яма.

Свою місію ліцеїсти виконали, долучившись до благородної справи, а ще довідалися від Андрія Іванова історію цього табору для в’язнів та познайомилися зі спогадами очевидців тих страшних подій воєнного лихоліття, що сколихнули  чи не всі країни світу.