Головна Новини Ліцеїсти – учасники міського фестивалю-конкурсу

Ліцеїсти – учасники міського фестивалю-конкурсу

Автор: Svetlana
Четвер, 23 березня 2017 16:08

23.03.2017 року найталановитіші ліцеїсти представляли свою вокальну творчість під час проведення міського етапу обласного фестивалю-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини-2017».

Цьогоріч учасниками конкурсної програми стали наші першокурсники Іринка Береславська та Максим Мартовицький, учні І-М курсу, та учениця ІV-Б курсу – Анжеліка Федорченко.

Виступ Іринки був ніжним і милозвучним, як і сама дівчинка. У її виконанні прозвучала пісня «Це моя Україна».

Максим, як завше, вирізнявся своєю харизматичністю, упевненістю, умінням володіти своїм голосом та впливом на жіночу аудиторію. Він виконував пісню «Хай буде щастя і любов».

А наша зіронька Анжеліка підкорила слухацьку аудиторію і своїм голосом, і умінням триматися на сцені, і гарною піснею про сорочку-вишиванку. Вона подарувала присутнім пісню  «Щира українка».

Вела конкурсну програму учениця ІІІ-Б курсу Софія Король. Як завжди - стримано, пафосно, упевнено.

Ми вдячні нашим талановитим дітям за творчий талант, душевність виступів та любов до української пісні, що несе добро, позитив, гармонію і хороший настрій. Вдячні за хвилинки радості, даровані від чистої  дитячої  душі.