Головна Новини Знайомство з роботою ПриватБанку зсередини

Знайомство з роботою ПриватБанку зсередини

Автор: Svetlana
Середа, 22 березня 2017 13:09

21 березня учні ІІІ-М курсу разом зі своїм класним керівником Оленою Діденко відвідали сусіднє з ліцеєм відділення ПриватБанку, де мали змогу познайомитись із функціонуванням відділення, із пакетом послуг, які працівники банку надають своїм клієнтам, та якими можуть скористатись і самі ліцеїсти.

Перед учнями виступили працівники банку, познайомили дітей з основними банківськими професіями,  навчали користуватися Карткою ЮНІОРА, Інтернет-банком Приват24, мобільними додатками банку,  пояснили, як правильно поводитися з грішми та продемонстрували, як працює справжній банк зсередини.

Насамкінець діти отримали сертифікати учасників екскурсії до відділення Приватбанку та почули напутні слова щодо безпечної поведінки з різними функціями банку для убезпечення себе від дій аферистів.