Головна Новини ЛІЦЕЙ НЕ СТОЇТЬ ОСТОРОНЬ ЖИТТЯ МІСЬКОЇ ГРОМАДИ !!!

ЛІЦЕЙ НЕ СТОЇТЬ ОСТОРОНЬ ЖИТТЯ МІСЬКОЇ ГРОМАДИ !!!

Автор: Svetlana   
Середа, 22 березня 2017 11:37

21 березня 2017 р. на базі ЧОІПОПП відбувся семінар учасників Всеукраїнського проекту «Соціальна згуртованість суб’єктів навчально-виховного процесу».

Учасники проекту з різних куточків Черкащини ділилися досвідом своєї роботи  в ході реалізації заходів на співпрацю з громадою, батьками, учителями та учнями, радилися, як зробити навчальне середовище комфортним для його учасників.

Ліцей, як учасника проекту,  на зібранні представляла практичний психолог Валентина Коваленко.

Приємно було усвідомлювати, що наш заклад не стоїть осторонь справ, які проходять у місцевій громаді, адже є активним учасником різноманітних заходів на рівні міста та й поза ним.

Ось лише цієї весни ліцеїсти разом зі своїми учителями провели весняний ярмарок зі смаколиками та взяли участь у Благодійній акції «Допоможи ближньому», яку ініціював народний депутат  України Сергій Рудик, що пройшла у місті. До Дня добровольця ліцеїсти разом з гімназистами організували та провели міський патріотичний флешмоб, а президент ліцею Валерій Бондаренко разом з представниками президентської ради – постійні активні учасники усіх молодіжних акцій та цікавих починань, що ініціюються молодіжним активом міста. І це ще далеко не весь перелік того, до чого долучаються ліцеїсти  щоденно у своїй позакласній роботі.

Можемо чітко стверджувати: ЛІЦЕЙ НЕ СТОЇТЬ ОСТОРОНЬ ЖИТТЯ МІСЬКОЇ ГРОМАДИ !!!