Головна Новини Патріотичний флешмоб до Дня українського добровольця

Патріотичний флешмоб до Дня українського добровольця

Автор: Svetlana
Понеділок, 20 березня 2017 10:58

14 березня, у вівторок, у Смілі з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціатив громадськості відбулися урочистості до Дня українського добровольця.

Свято День українського добровольця цьогоріч на державному рівні відзначалося уперше і мало на меті вшанувати всіх, хто добровільно боронить кордони рідної країни.

До міських заходів долучилися і ліцеїсти у творчому тандемі з гімназистами.

На знак підтримки добровольців діти разом з учителями підготували патріотичний флешмоб, що розпочався піднесеними словами гордості за свою незламну Батьківщину та її захисників, які урочисто прочитали ліцеїст Дмитро Чубін та гімназистка Надія Титаренко.

Пісні «Україна» та «За любов і волю» пролунали у виконанні дівчаток: ліцеїсти Анжеліки Федорченко та гімназистки Оксани Борисенко.

Сам флешмоб пройшов під мелодії  пісні січових стрільців та маршу козаків.

Кульмінаційним акордом виступу стало утворене дітьми символічне серце, яке билося в унісон мелодії та символізувало щиру підтримку усіх патріотично налаштованих українців нашим добровольцям, що боронять кордони рідної держави.

Мета заходу була досягнута, адже сприяє зміцненню патріотичного духу дітей та дорослих та  привертає  увагу суспільства до учасників добровольчих формувань.