Головна Новини Для Ані Чурілової участь у соціально-політичній грі "Країна Гідності" виявилася переможною

Автор: Svetlana
П'ятниця, 17 березня 2017 14:06

У рамках міського проекту «Правоюзери» спеціалісти Смілянського міського центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді ознайомлюють старшокласників навчальних закладів міста з грою від Ради Європи щодо вивчення соціальних прав через освіту з прав людини. Протягом тижня вони вже відвідали декілька загальноосвітніх шкіл.  Настала черга і ліцею.

До нашого закладу завітали фахівець із соціальної роботи М.О. Пархоменко та провідний спеціаліст служби І.О. Нечуйвітер, які й проводили гру.

Гра є соціально-політичною, а всі учасники відчували себе парламентарями, які вирішують долю соціальної політики в однойменній «Країні Гідності».

Рейтингові ігри у рамках проекту «Правоюзери» проводяться у форматі три команди по п’ять учасників.

Ліцеїсти створили такі три команди з учнів ІІІ-ІV курсів. Гра проходила в два етапи (індивідуальному та груповому).
Було цікаво… Учні уподобали той етап, де слід було обговорювати та приймати певні рішення, аналізувати та виявляти передбачливість, вибудовувати певну стратегію.

Нам приємно було дізнатися, що учениця ІІІ-М курсу (10класу) Чурілова Анна, обираючи 7 карток, в індивідуальному етапі набрала 21 ігровий бал з 21 можливого.  Це була перемога!

Аня переконана, що саме знання такого предмету як право дали їй можливість перемогти. Ліцеїстка обирала таку стратегію реалізації соціального права, щоб вона була найоптимальнішою для країни і яка б допомогла людям покращувати їхні життя, а в «Країні Гідності» міг покращитися загальний стан її жителів. Ці права повинні бути захищеними, а люди, що проживають у цій країні, могли  б самореалізуватися.

Ми щиро вітаємо нашу Аню з перемогою та бажаємо, щоб стратегія її власного життя завжди знаходила правильну реалізацію.