Головна Новини Слова вдячності юним науковцям та їхнім керівникам

Слова вдячності юним науковцям та їхнім керівникам

Автор: Svetlana
П'ятниця, 17 березня 2017 12:29

Смілянське територіальне відділення Малої академії наук є структурним підрозділом Смілянського природничо-математичного ліцею. В МАН мають змогу навчатись учні 8-11 класів шкіл міста. Результатом роботи МАНівців є конкурс-захист науково-дослідницьких робіт.

Традиційно, І (міський) етап відбувається наприкінці грудня. У цьому навчальному році результати  своїх досліджень представили 84 учні шкіл №1, 4, 5, 7, 10, 11, школи №3-колегіуму, природничо-математичного ліцею та гімназії  ім. В.Т.Сенатора. За результатами конкурсного відбору журі конкурсу рекомендували для подальшої участі 47 робіт.

Упродовж січня-лютого 2017 р. у місті Черкасах відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Міська команда з 43 юних смілян-науковців (14 учнів школи №3-колегіуму, 10 ліцеїстів, 7 учнів гімназії  ім. В.Т.Сенатора, 6 учнів загальноосвітньої школи №1, 3 учнів загальноосвітньої школи №11, 2 учнів загальноосвітньої школи №7, по 1 учню загальноосвітніх шкіл №4,10, та спеціалізованої школи №5) представила свої 45 робіт (по 2 роботи захищали учениця 9 класу школи №3-колегіуму Катерина Терещенко та учень 10 класу спеціалізованої школи №5 Себастьян Хнейне) на розсуд поважного журі з числа науковців, що працюють у вищих навчальних закладах області.

Заочне оцінювання робіт, написання контрольної роботи з базового предмету, власне сам захист дали такі результати: 4 - перших місця, 9 - других та 14 - третіх місць на рахунку смілян. 4 учні відзначені грамотами за високий рівень підготовки.

Вітаємо наших ліцеїстів: Дмитра Чубіна (ІV-М курс) – І місце з економіки,  Єлєну Настенко з ІІ місцем з валеології, із ІІІ місцем – з математики Артема Труша (ІV-М курс) та Віталіну Казімко (ІІІ-М курс),  з інформатики Єлизавету Валявську (ІІІ-М курс), з економіки Дмитра Мироненка (ІV-М курс), з біології людини Романа Григор’єва (ІІІ-Б курс), з селекції та генетики Дмитра Плаксюка (ІV-Б курс).

Дякуємо вчителям, які допомогли своїм вихованцям здобути  перемогу: Ковтун Л.Г., Білушенку А.А., Осадчій Р.В., Битяку І.С., Цвященку П.К.

Також дякуємо вчителям, учні яких були переможцями І (міського) етапу конкурсу-
захисту МАН (з 20 учасників – 20 призерів конкурсу): Береговенко Т.В., Волошиній М.С., Діденко О.О., Коваленко В.В., Хуртенко Л.О., Чайченко-Михлик Л.М.

Чекаємо квітень 2017 року, коли відбудеться ІІІ етап захисту робіт, вболіватимемо за успіхи 3 смілян, що захищатимуть свої роботи вже у Києві.

Бажаємо успіху всім трьом учасникам. Та особливо вболіватиме вся ліцейна родина за нашого Діму Чубіна.

Тримаймо кулачки і побажаємо перемоги!