Головна Новини Відеоуроки нашого учителя - на ресурсі Фонду «Відкрита політика»

Відеоуроки нашого учителя - на ресурсі Фонду «Відкрита політика»

Автор: Svetlana
Понеділок, 13 березня 2017 16:28

Сьогодні так багато говориться про рівний доступ до освіти. Для дітей Криму та Карпат. Донбасу та Полісся. Великих міст і малих сіл. Але поки не було якісного контенту дистанційного навчання по ВСІЙ шкільній програмі, відкритих платформ БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, усе це просто були модні слова та порожні розмови.

На щастя, ГО "Фонд Відкрита політика" спільно з громадськими, міжнародними організаціями та державними установами уже створили  таку  платформу.

"Місія цієї платформи не обмежується наданням рівного доступу до освіти для дітей з Донбасу та Криму. Це перша цільова аудиторія. Окрім того, цільовою аудиторією є діти з сіл, малозабезпечених родин, всі ті, хто сьогодні не має можливостей найняти репетитора, ходити в ліцеї, які надають якісну освіту", - зазначає директор ГО "Фонд Відкрита політика" Ірина Жданова, презентуючи цю

На ній  уже розміщено онлайн-уроки, відео, презентації, домашні завдання, консультації з учителями з усіх предметів, які передбачені шкільною програмою. Окремо на сайті є інформація для батьків про те, як здобути українську середню освіту, оформити дублікат про вищу освіту, нові умови прийому у внз України в 2017 році, інформація про ЗНО. Також на сайті міститься перелік навчальних закладів, які здійснюють дистанційне та екстернатне навчання.

Нам дуже приємно, що Смілянський природничо-математичний ліцей теж долучився до роботи на платформі.

Учитель української мови та літератури Тетяна Береговенко, учитель-професіонал, разом з оператором Ярославом Пилунським записали відеоуроки з української мови та літератури, які вже розміщено на ресурсі Фонду "Відкрита політика" http://dostupnaosvita.com.ua, який створено для дітей Донбасу та Криму в рамках проекту ЮНІСЕФ.

Бути причетним до великої справи – почесно. Бути потрібним своїй країні – почесніше вдвоє.