Головна Наукова робота МАН Результати ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2016-2017 н.р.

Результати ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2016-2017 н.р.

№ з/пУчасникНавчальний закладкласВідділенняМісце
1. Гунько Софія НВК «ЗОШ №3-колегіум» 9 Мовознавства грамота
2. Коваленко Тетяна НВК «ЗОШ - гімназія 10 Мовознавства І
3. Терещенко Катерина НВК «ЗОШ №3-колегіум» 9 Мовознавства ІІІ
4. Шевченко Ніла НВК «ЗОШ - гімназія 11 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства І
5. Титаренко Надія НВК «ЗОШ - гімназія 11 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства ІІ
6. Щербаков Вадим НВК «ЗОШ - гімназія 11 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства ІІІ
7. Кобилко Дар'я НВК «ЗОШ №3-колегіум» 9 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства І
8. Тищенко Вікторія ЗОШ №1 11 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства
9. Вдовик Юлія ЗОШ №1 11 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства
10. Маякова Анастасія НВК «ЗОШ - гімназія 10 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства ІІ
11. Компанієць Марія НВК «ЗОШ №3-колегіум» 9 Філософії та cуспільствознавства ІІІ
12. Базик Дарина НВК «ЗОШ №3-колегіум» 10 Філософії та cуспільствознавства ІІ
13. Кашуба Соломія НВК «ЗОШ №3-колегіум» Філософії та cуспільствознавства ІІ
14. Кривошея Анна ЗОШ №1 9 Філософії та cуспільствознавства
15. Терещенко Катерина НВК «ЗОШ №3-колегіум» 9 Філософії та cуспільствознавства
16. Хижкін Богдан ЗОШ №11 9 Історії грамота
17. Тимошенко Анастасія ЗОШ №7 11 Історії ІІІ
18. Золовкіна Аліна НВК «ЗОШ №3-колегіум» 11 Історії ІІ
19. Брежата Катерина НВК «ЗОШ - гімназія 10 Історії
20. Савчук Маргарита ЗОШ №4 10 Історії
21. Зайва Ельвіра НВК «ЗОШ №3-колегіум» 11 Історії ІІ
22. Чорненька Дарина ЗОШ №10 10 Історії ІІІ
23. Сенатор Валентина НВК «ЗОШ №3-колегіум» 10 Фізики і астрономії
24. Цукров Артур НВК «ЗОШ - гімназія 9 Фізики і астрономії ІІІ
25. Нечипоренко Богдан ЗОШ №11 10 Фізики і астрономії
26. Труш Артем ліцей 11 Математики ІІІ
27. Казімко Віталіна ліцей 10 Математики ІІІ
28. Безсікерних Владислав ЗОШ №7 11 Математики ІІ
29. Бершацька Анастасія ЗОШ №1 9 Математики грамота
30. Санжаровська Дарина ліцей 11 Компютерних наук
31. Валявська Єлизавета ліцей 10 Компютерних наук ІІІ
32. Хнейне Себастьян Джозеф спеціалізована школа №5 10 Компютерних наук грамота
33. Чубін Дмитро ліцей 11 Економіки І
34. Мироненко Дмитро ліцей 11 Економіки ІІІ
35. Євсіков Дмитро НВК «ЗОШ №3-колегіум» 10 Наук про Землю ІІІ
36. Піменова Діана НВК «ЗОШ №3-колегіум» 10 Хімії та біології
37. Поклад Олександра НВК «ЗОШ №3-колегіум» 9 Хімії та біології ІІІ
38. Григор'єв Роман ліцей 10 Хімії та біології ІІІ
39. Міленко Ксенія ЗОШ №1 9 Хімії та біології
40. Запара Дарина ЗОШ №1 10 Хімії та біології
41. Настенко Єлєна ліцей 10 Хімії та біології ІІ
42. Німченко Вікторія НВК «ЗОШ №3-колегіум» 11 Хімії та біології ІІ
43. Бойко Юлія ліцей 11 Хімії та біології
44. Плаксюк Дмитро ліцей 11 Екології та аграрних наук ІІІ
45. Чернай Дарина ЗОШ №11 11 Екології та аграрних наук